Yeni Üyeler Kulübü - ALIMLAR AÇIK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
kimse ruh haline göre kulüp açıp kapatmıyor, daha 2 ay önce aynı kulübe böyle bir kulübün olması güzel yazmışken bu gün böyle bir eleştiri ile gelmeniz hiç yapıcı değil.

Tesadüf ama eleştiri yapan insandan bir konu.

Bence dahası da yazılabilir bu forum aktivitesi olarak kullanılan
Kulüpler Kategorisi özelliğini daha da eleştirerebilirim çünkü yıllar öncesi durumunuda biliyorum sorunsuz eleştirebilirim kusursuz.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,401
147
Hayırlı olsun yeni arkadaşlara başarılar dilerim,bende üye olabiliyor muyum :)

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yard.
5 May 2020
2,296
1,292
K E R K Ü K
Tesadüf ama eleştiri yapan insandan bir konu.

Bence dahası da yazılabilir bu forum aktivitesi olarak kullanılan
Kulüpler Kategorisi özelliğini daha da eleştirerebilirim çünkü yıllar öncesi durumunuda biliyorum sorunsuz eleştirebilirim kusursuz.
ben eleştiriye açık bir insanım, kulüpler kategorisinde çok eleştirilecek şey var bunu kendim düzeltmeye çalışıyorum son 1 aydır, bu yolda bana yardımcı olup yapıcı eleştirilerde bulunursanız sevinirim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
ben eleştiriye açık bir insanım, kulüpler kategorisinde çok eleştirilecek şey var bunu kendim düzeltmeye çalışıyorum son 1 aydır, bu yolda bana yardımcı olup yapıcı eleştirilerde bulunursanız sevinirim.

Tamam yaparız da
Siyasiciler gibi muhabbet eder olduk
Hangi tim veya bölüm ile ilgili eleştiri olunca tüm liderler biz ugrasiriyorz diyor yani ben geldim düzeltiyorum düzeltme yapılacak.
Ama geciştiriyoruz demiyorlar

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yard.
5 May 2020
2,296
1,292
K E R K Ü K
Tamam yaparız da
Siyasiciler gibi muhabbet eder olduk
Hangi tim veya bölüm ile ilgili eleştiri olunca tüm liderler biz ugrasiriyorz diyor yani ben geldim düzeltiyorum düzeltme yapılacak.
Ama geciştiriyoruz demiyorlar
şuan aktif bir kulüpler kategorisi revizesi var, oturupta geçiştirme lüksüm yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.