Yerli Sosyal Ağ Ahsaar

20 Kas 2019
125
44
38
tcurdt/iProxy
İnsanlara topluluk oluşturma gücü verin
ve dünyayı birbirine yaklaştırın

Yenilikleri Keşfedin
Sürekli gelişen özelliklerimiz, kendinizi yeni şekillerde ifade etmeniz için size güç verir.

Makaraları Keşfet
Ahsaar'da eğlenceli fotoğraflar ve videolar oluşturun, paylaşın ve izleyin.

Ahsaar.com

qcwo0xt.png

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,719
Proje kendine hiç yatırım yapılmadığını hissettiyorum. Logo Instagram logosunun renkleriyle oynanmış hali. Arayüz çekici değil.
(Amaç kötülemek değil)
Yani insanlar bunu neden Instagram'a tercih etsinler ki?

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,706
belirli kullanıcıların yaptığı düzenli isteklerle bir yerden sonra site, trafiği kaldırmayacaktır. hem sunucuları, hem scripti geliştirilmesi lazım. hazır scriptleri kurmayı deneyebilirsin.

20 Kas 2019
125
44
38
tcurdt/iProxy
Geliştirmeli ve özgürleştirilmesi gerekli doğan görünümlü Şahin gibi olmuş
Evet doğru.. Sizlerin de desteğiyle daha iyi bir geliştirme olcak inşallah.. Destek önemli..

Proje kendine hiç yatırım yapılmadığını hissettiyorum. Logo Instagram logosunun renkleriyle oynanmış hali. Arayüz çekici değil.
(Amaç kötülemek değil)
Yani insanlar bunu neden Instagram'a tercih etsinler ki?
Pek doğru evet geliştirilmeli, ama bunun için çok zaman harcanmalı.. İnşallah dediğiniz gibi her an geliştirme çabasındayım inanın.. Destek gerekli..

jplace

Yeni üye
7 Nis 2022
33
9
İnsanlara topluluk oluşturma gücü verin
ve dünyayı birbirine yaklaştırın

Yenilikleri Keşfedin
Sürekli gelişen özelliklerimiz, kendinizi yeni şekillerde ifade etmeniz için size güç verir.

Makaraları Keşfet
Ahsaar'da eğlenceli fotoğraflar ve videolar oluşturun, paylaşın ve izleyin.

Ahsaar.com

qcwo0xt.png
tebrik ederim proje güzel umarım yatırım alır ve daha iyi bir noktaya gelir ülkede böyle şeyleri yapanları görmek güzel ve gurur verici

20 Kas 2019
125
44
38
tcurdt/iProxy
tebrik ederim proje güzel umarım yatırım alır ve daha iyi bir noktaya gelir ülkede böyle şeyleri yapanları görmek güzel ve gurur verici
Burada destek çok önemli el birliğiyle yardıma ihtiyaç duyulduğu bir kesinlik.. Ama geliştirmek, güçlendirmek, heryerden her kafan bir öneri gerek.. Tek başımıza malesef olmuyor..

1 Ara 2020
76
89
İstanbul
2013 yılında ilk "ahsar.com" domaini ile açıldığında en azından hükumet desteklediği için sağlam bir sistemi ve alt yapısı vardı (yinede bir anda gelen trafiği kaldıramamıştı, bir yılda kapanmıştı).

Şimdiki proje çok daha kötü, beş para etmiyor. Hele o logo çıldırtıyor.

ColibriSM scriptini kuran sosyal medya açıyor, phpfox ile artık yürümüyor sanırım.

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Selamlar, Ben Elimden Geldiğince Güvenlik Amaçlı Yardımcı Olmaya Çalışacağım. Dilerseniz Sitede Bulduğum Güvenlik Açıklarını Buldukça Sizinle Paylaşırım. Script Geliştirmenize Yardım Ederim. 5 Kuruş Para Talep Etmiyorum. Destek Amaçlı.

20 Kas 2019
125
44
38
tcurdt/iProxy
Selamlar, Ben Elimden Geldiğince Güvenlik Amaçlı Yardımcı Olmaya Çalışacağım. Dilerseniz Sitede Bulduğum Güvenlik Açıklarını Buldukça Sizinle Paylaşırım. Script Geliştirmenize Yardım Ederim. 5 Kuruş Para Talep Etmiyorum. Destek Amaçlı.
Mutkala bekleyeceğim. Çok teşekkür ederim.

Ben de grafik tasarım alanında yardımcı olabilirim.
Çok memnun olurum. Grafik konusunda gelişime ihtiyaç olduğu bir kesinliktir.

Ahsaar'ın faaliyeti değiştirilmiştir.
Yurt dışında kullanılan ve bir çok kişinin de kullandığı about.me yani hakkımda ve sosyal bağlantılarını ekleyebildiğin, web siteni ekleyebildiğin bir platform'a dönüştürülmüştür. Eksik ve düzenlenecek alanlar var ise fikirlerinize açığımdır.
Selam ve saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,719
Ahsaar'ın faaliyeti değiştirilmiştir.
Yurt dışında kullanılan ve bir çok kişinin de kullandığı about.me yani hakkımda ve sosyal bağlantılarını ekleyebildiğin, web siteni ekleyebildiğin bir platform'a dönüştürülmüştür. Eksik ve düzenlenecek alanlar var ise fikirlerinize açığımdır.
Selam ve saygılarımla
Neden böyle bir karar aldınız??

20 Kas 2019
125
44
38
tcurdt/iProxy

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.