Yılın en iyi dj’i davıd guetta

MühüR

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
2,769
0
DavidGuettaEnIyiDJ.jpg
David Guetta, dünyanın en iyi dj’i ilan edildi. Her yıl internet üzerinden oylama ile dünyanın en iyi 100 dj’inin belirlendiği yarışmada David Guetta, dört yıldır birinci olan Armin Van Buuren’i geçerek ilk sırada yer aldı ve dünyanın en iyi dj’i ilan edildi. Çok mutlu olduğunu söyleyen David Guetta “Armin Van Buuren’in yerine geçebilmenin imkansız olduğunu düşünüyordum.Son dönemde prodüktör olarak çok büyük bir başarı yakaladım ama ben öncelikle kendimi bir DJ olarak görüyorum, müzik yapmayı çok seviyorum, DJ’lik yapmak hayatımdaki en önemli şey” dedi.

Yılın En İyi 10 DJ’i:
1. David Guetta
2. Armin Van Buuren
3. Tiesto
4. Deadmau5
5. Above & Beyond
6. Avicii
7. Afrojack
8. Dash Berlin
9. Markus Schulz
10. Swedish House Mafia

Bende Baya Dinledim Güzel İşler Çıkarıyo :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

MühüR

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
2,769
0
Bende Baya Dinledim Güzel İşler Çıkarıyo :)

okulda sınıf bilgisayarında bassı full açıp az çalmadım :D olsun haketti her sene tiestomu seçilcekti azcıkta başkalarının önü açılsın..

AmericanMusicAwards11.jpg

Yılın en iyilerinin açıklanacağı 2011 Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde pek çok canlı performans sergilenecek. Pek çok ünlü sanatçı ve grubun yer alacağı gecede performans sergilecek isimlerin arasında Chris Brown, Marc Anthony, Justin Bieber, Katy Perry, Jennifer Lopez ve Christina Aguilera yer alıyor. Amerikan Müzik Ödülleri 20 Kasım’da Los Angeles’ta gerçekleşecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.