Yılın Grafik Tasarımcısı Ödülü Aldım!

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife
Selamlar, mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. Şehrimde düzenlenen yarışma sonucu galip geldim ve ödülümü aldım. Mesleğim haline gelen grafik tasarımla bu denli ödül almak beni hiç olmadığı kadar mutlu etti 🙃

eyt82f5.jpeg
tebrikler nicelerine

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,831
1,201
Tebrikler.. Bu başarıların daim olmasını dilerim. :)

emrealadag0

Yeni üye
29 Nis 2022
9
4
23
Lost Heaven
Manipülasyon günümüzde çok kullanılan büyük bir güç, her rüzgara, akıma kapılıp gitmemek lazım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler, ellerinize sağlık hocam.

METOZZ

Yeni üye
11 Ara 2021
27
7
Selamlar, mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. Şehrimde düzenlenen yarışma sonucu galip geldim ve ödülümü aldım. Mesleğim haline gelen grafik tasarımla bu denli ödül almak beni hiç olmadığı kadar mutlu etti 🙃

eyt82f5.jpeg
Hayırlı olsun CanDostum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.