Yoast SEO Premium v14.1 - WordPress SEO Plugin

CyberRooT

Kıdemli Üye
18 Tem 2007
4,774
3
yoast.jpg

Yoast SEO Premium full indir, WordPress için bir arama motoru optimizasyonu eklentisidir.

Demo: https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/

1453Fatih

Yeni üye
18 Nis 2015
2
0
Yüklemeye çalıştım.

Paket yüklenemedi. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

Hatasını verdi.

2 dosya iç içeydi çıkartıp tek dosya halinde zipledim. Ama düzelmedi.

Nasıl Kuruyoruz Yardım Edermisiniz ?

Teşekkürler.

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Yüklemeye çalıştım.

Paket yüklenemedi. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

Hatasını verdi.

Teşekkürler.

Nulled eklenti içinde ne olduğu belli değil, Rank Math SEO pluginini kullan, Yoast SEO'dan daha fazla özelliğe sahip.

CyberRooT

Kıdemli Üye
18 Tem 2007
4,774
3
Yüklemeye çalıştım.

Hatasını verdi.

Teşekkürler.

Merhaba,

Öncelikle site admin panelinden eklenti yükleme kısmından normal eklentiyi kuracaksınız. Daha sonra FTP programları yardımıyla wp-content/plugins/wordpress-seo içerisine indirmiş olduğunuz premium dosyalarını atın. Sonra admin panelinden yüklü eklentiler kısmını kontrol edin premium yüklenmiş olacak ve etkinleştirmeniz yeterli olacaktır.

1453Fatih

Yeni üye
18 Nis 2015
2
0
Teşekkürler, fakat

Dosyayı zip şekline çevirip direk kurdum oldu yinede saolun.

Yardımınız için saolun,

Rank Math SEO' premiumu var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
629
Orijinallerini yüklemediğiniz sürece bu tarz pluginler sitenize büyük zarar verecektir. Hacklink kurbanı olursunuz sitenizin çöpten farkı olmaz :)

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Yukarıdaki arkadaşın söylediklerine katılıyorum, sitenize zarardan başka bir şey katmaz. YOAST ile aynı ayarda, hatta bir adım önde olan All İn Seo Pack'de kullanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.