Youtube Abone - Disslike - Like Bot Paneli

osmanlitorunu06

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
613
0
AOG ANGARA
Evet Beyler Bilen Bilir :D youbooster pro edition Diye Bir Brogram Var Ama Çalışmıyo Yada Ben Çalıştıramadım İşlem Şekli Şu Youtube Email:Şifre Yazıyosun İstedğin Kadar Aynı AAnda 500 E mail Eklediyse Su Kanala Abone Ol Diyorsun Like At Diyorsun Atıyor Ben De Bunun Web Panellisini Yapıcam Sizce Yapılırmı ?

bu programın Web Panellisi Ben Hergün 1000 Tane açarım Hesap :D
rater.png

Fesaye

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
300
0
Yapılabilir. Php kodlama biliyorsan her tülü olur. Ama acayip kafa patlatman gerek.

maggellan

Katılımcı Üye
3 Tem 2012
346
0
İsveç
Evet Beyler Bilen Bilir :D youbooster pro edition Diye Bir Brogram Var Ama Çalışmıyo Yada Ben Çalıştıramadım İşlem Şekli Şu Youtube Email:Şifre Yazıyosun İstedğin Kadar Aynı AAnda 500 E mail Eklediyse Su Kanala Abone Ol Diyorsun Like At Diyorsun Atıyor Ben De Bunun Web Panellisini Yapıcam Sizce Yapılırmı ?

bu programın Web Panellisi Ben Hergün 1000 Tane açarım Hesap :D
rater.png

Yalnız o program trojen dolu dostum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.