Youtube den video indiremiyorum yardım pls :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by_pckopat

Üye
24 Ocak 2008
141
2
λŋk∂r∂
youtubeden video indirmek için olan neredeyse tüm programları denedim ama hata werio ya dosya bulunamadı ya da hata werio yardım ederseniz sevinirim yardım pls :(

:confused:

bigDc

Yeni üye
12 Ağu 2008
17
0
bana öyle program lazımki youtubedeki vidonun ne sesinin kalitesini nede videonun kalitesini kesinlikle düşürmemesi lazım... link verirseniz ççook sevinirim :D

30 Ocak 2008
69
2
KAPADOKYA 50
burda

İNTERNET’TE İZLEDİĞİNİZ VİDEOLARI PROGRAMSIZ PC YE KAYDEDİN
İNTERNET TARAYICINIZ OLARAK İNTERNET EXPLORER’İ KULLANIYORSANIZ!!!!!!
VİDEO'LARI İZLEDİKTEN SONRA İŞLEMLERE BAŞLAYIN
1.ARAÇLAR MENÜSÜNÜ TIKLAYIN
2.İNTERNET SEÇENEKLERİ MENÜSÜNÜ TIKLAYIN
3.GENEL SEKMESİNDE GÖZATMA GEÇMİŞİ /Temporary Internet Files YAZAR O BÖLÜMÜN AYARLAR’INA TIKLAYIN
4.BİR MENÜ AÇILACAK DOSYALARI GÖRÜNTÜLE YAZAN BÖLÜME TIKLAYIN
5.BİR PENCERE AÇILACAK İÇİNDE BİR ÇOK DOSYA OLAN
6.O BÖLÜMDE Bİ BOŞLUĞA SAĞ TIKLAYIP GÖRÜNÜM/AYRINTILAR DEYİN
7.TEKRAR SAĞ TIKLAYIP SİMGELERİ YERLEŞTİR DEYİP /BOYUT DEYİN
8.SİMGELER YERLEŞTİKTEN SONRA SATIRI EN AŞAĞI ÇEKİN EN ALTTA YÜKSEK BOYUTLULAR VARDIR BUNLAR DA VİDEO’LARDIR.
9.MASAÜSTÜNDE BİR KLASÖR OLUŞTURUN VE O VİDEOLARI TUTTUĞUNUZ GİBİ İÇİNE ATIN(KOPYALAYIN)
10.BU VİDEO’LARI NORMAL PLAYERLER AÇAMAZ BUNUN İÇİN BİR FLV PLAYER PROĞRAMI İNDİRİCEZ .
11 http://www.tamindir.com/program/18861/AdFree_FLV.htm
BU AÇILACAK SİTEDE PROĞRAMIN AYRINTILARINA BAKABİLİRSİNİZ.

11.PROGRAMI KUDUKTAN SONRA AÇIN VE KLASÖRÜNÜZ İÇİNDEKİ VİDEOLARI PROGRAMIN İÇİNE ATIN VE İZLEYİN.
NOT ( YOTUBEDEN İZLEDİĞİNİZ VİDEOLARA ADININ SONUNA ( .FLV ) YAPACAKSINIZ
İYİ SEYİRLER UFACIK BİR KATKIMIZ OLABİLDİYSE NE MUTLU BİZE:yaho1:yaho1:yaho1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.