Youtube her ay paramı çalıyor nasıl iptal edebilirim

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,906
11
alanya
Eskiden bir kanala paralı abonelik yaptırmıştım 2 ay önce benim kanalımı banladılar. ama paralı abone olduğum kanalların parası her ay çekilmeye devam ediyor kullanamadığım şeye para ödüyorum iptalde ettiremedim.

Kartı komple iptal ettirmek istemiyorum çünkü başka yerlerden de her ay düzenli para çekiliyor hepsini tek tek güncellemek zahmetli olur.

Hem banlıyorlar hem paramı çekmeye devam ediyorlar.

NMSHacking

Katılımcı Üye
4 Haz 2023
269
80
D
Eskiden bir kanala paralı abonelik yaptırmıştım 2 ay önce benim kanalımı banladılar. ama paralı abone olduğum kanalların parası her ay çekilmeye devam ediyor kullanamadığım şeye para ödüyorum iptalde ettiremedim.

Kartı komple iptal ettirmek istemiyorum çünkü başka yerlerden de her ay düzenli para çekiliyor hepsini tek tek güncellemek zahmetli olur.

Desteğe yazdınız mı?

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
141
:)

Destek ile iletişime geç ve onlara durumu anlat.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,179
535
THT's database
Merhaba @J700,

Konuyla alakalı olarak, bankanız ile iletişime geçmelisiniz. Abone olduğunuz firmanın ödeme makbuzunda yazan adını (Google, YouTube vs.) söyleyerek, "Aboneliği tek taraflı olarak kapatmak." istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Kartı iptal etmenize vs gerek yok. Banka, talebinize ilişkin olarak bundan sonra sadece o firmaya ait ödeme taleplerini otomatik reddedecektir. Bu ay alınan ödemeler için de yine bankanıza "Harcama İtirazı Formu" gönderebilirsiniz. Banka, talebinizi değerlendirerek satıcı firma ile iletişime geçecek ve para iadenizi yapacaktır.

Bunun dışında, direkt YouTube Destek Hattıyla iletişime geçerek de aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Saygılarımla,
İyi forumlar dilerim.

PRF DR

Üye
26 May 2024
87
41
-

Youtube desteğe yazın olmadı google türkiye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.