Uygulama izinsiz Reklam

15 Eki 2019
226
28
Hocalarım bugün telefonuma youtubedan bildirim geldi vanced falan kullanmıyorum ama beta sürümdeyim. öneriler, yeni videolar vs sekmelerinin altına notification_important_fbk adında sekme açılmış. "malum site güzel para cart curt" adı altında kumar reklam linki veriyor.(bildirime tıklayamadım malesef) bu nasıl olmuş olabilir böyle birşey mümkünmüdür. her uygulama için yapılabilinirmi.

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,766
411
Sydney
Son zamanlarda bana denk geliyor kumar reklamları youtubede. En iyi yol tıklamamak veya adblock kullanmak olacaktır. Youtubede bir açık sonucu böyle bir şey olmuş olabilir bilemeyiz sadece kendi güvenliğimizi alalım

15 Eki 2019
226
28
Son zamanlarda bana denk geliyor kumar reklamları youtubede. En iyi yol tıklamamak veya adblock kullanmak olacaktır. Youtubede bir açık sonucu böyle bir şey olmuş olabilir bilemeyiz sadece kendi güvenliğimizi alalım
hocam reklam degilde bildirim olarak geliyor uygulama kendisi atiyor yani kanal reklamı değil

güncelleme. tüm uygulamalara sızmış link bu fakat geçersiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.