Youtube mp3/mp4 İndirme Scripti

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
Ilk once merhaba arkadaşlar Boş vaktimde kendim için geliştirmiş olduğum bir youtube mp3 indirme scripti istediğiniz videoyu mp3/mp4 olarak indirebilir. ( farklı formatlar eklenebilir )
'
Pek fazla özellik olmasa da aklıma gelen özellikler:

Çevirilen videoyu veya mp3'ü her seferinde tekrar çevirmez sadece 1 sefere mahsus download & convert işlemini gerçekleştir.

Herhangi bir admin paneli yok sadece indirilen/çevirilen videoları loglamakta.

Veritabanı bağlantısı gerektirmez.

Uyumluluk.

Google Auto-Suggestion Özelliği ( Kota sorunu olmadığı sürece çalışır. )

Youtube Video Arama ( Youtube videolarını aratabilir, standart bot mantığı ile çalışır banlanması durumunda çalışmaz ancak sistem değiştirebilir direkt google api entegre edilebilir. )

Popüler Videolar, Yabancı Listeler ( Youtube üzerinde yapılan listelerden alınmaktadır. )
Arayüz ve yazılım tarafımdan yapılmıştır yaklaşık 1-2 saat içerisinde yapılan bir sistem eksiklikleri mevcut ancak şu hali ilede kullanılabilir ben iş yoğunluğundan dolayı geliştiremedim.

Gereksinimler:

youtube-dl
ffmpeg
popen ( fonksiyonu açık olması gerekmekte bu açık olmadığında maksimum dosya limiti hatası vb uyarılar verebilir veya popen fonksiyonu yerine başka bir fonksiyon kullanabilirsiniz. )

Maksimum dosya boyutu limitleri bulunmakta kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz.

mp3 için maksimum boyut 15 MB
mp4 için maksimum boyut 100 MB
bu ayarları ajax.php dosyasını açarak "--max-filesize" parametresini aratıp değiştirebilirsiniz.

Demo Adresi ;

Popüler Türkçe Şarkılar

İndirme Bağlantısı ;

Tikla indir

VirusTotal

Kurulum

not

scriptin çalışması için Server'da popen fonksiyonun açık olması gerekir . scriptin kurulu olduğu firmayla iletişime geçerseniz açarlar .

kurulum için config dosyasında $_config['base_url'] site linkini yazın kurulum bukadar

script açık kaynaklıdır isteyen arkadaşlar geliştirebilir​

Son düzenleme:

Muratozturk

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
379
0
Izmir
Zamanında demiştim indirme linkini dosya.co ya da dosya.tc sitelerinden birine koyun diye. Reklam diye kaldırıyorlar konuyu demiştim ama görmediniz ve o gün içinde de konunuz kalktı. Artık modlarında biraz iyi niyeti düşünmesi gerekiyor. İnsanlar direkt indirebilmeleri için kendi sitelerimize koyarken dosyaları reklam diyor kaldırıyorlar. :gülenyüz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.