Çözüldü Youtube Profil ve Banner Fotoğrafı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed1626

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,128
5
Los Angeles
Arkadaşlar ben youtube profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı yapmak istiyorum ölçülerini yazdığım takdirde yine istediğim gibi görünmüyor hesabımda yaptığım fotoğraf bunu profesyonel olarak yapmak istiyorum selametle vesselam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
92
Abu Dubai
Cevap: Youtube Hakkında

Merhaba

Fotografınızı Canvada Düzenledikten Sonra Png İle Kaydedin Yüklenecektir :))

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
324

Youtube kanalınız için kullanacağınız en iyi görsel boyutu 800×800 piksel ölçülerindedir.
Youtube kanalınızın kapak fotoğrafının en düşük ölçüsü 1546×423 piksel büyüklüğünde olabilir. Kapak fotoğrafı olarak kullanacağınız resmin maksimum dosya boyutu 5 MB olabilir.
İyi forumlar.

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45

Merhaba ;

Yaptığınız boyuta küçük bir şekilde sığdırmayı deneyin. sorununuz çözülücektir.

İyi Forumlar.

30 Tem 2016
222
0
1337
Ben aynı şeyi programsız yapıyorum, öğeyi denetle ile youtube profil fotoğrafını kaldırıp ss alıyorum, kaldırdığımız yerde ufak bir iz oluyor onu kırpıyorum ve profil fotoğrafım ile kapak fotoğrafım birebir uyuşuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.