Youtube üzerinden insanlara ulaşabilir miyim?

mkyml26

Yeni üye
29 Ocak 2023
8
0
Merhaba arkadaşlar. Uzun yıllardır freelancer olmaya çalışıyorum. Bunun için kendime grafik tasarım ve yazılım gibi yeni yetenekler kattım. Günümüzde şuan popüler olan yapay zeka araçlarını kullanmaya başladım ve gelir akışım birden artmaya başladı. İnstagram reels gibi yerlerde gördüğüm ''Ülkemizde ümitsiz ve umutsuz, ülkeden kaçıp gitmek isteyen gençlerle'' dolu. Bende bu gençlere umut olmak amacıyla bir youtube kanalı açtım ve içerikler yüklemeye devam ediyorum. Adım adım nasıl para kazanacağınızı görebileceğiniz bir kanal. Ama maalesef kanal reklamı diyerek konuyu kaldırdıkları için kanal ismini ve linkini bırakamıyorum. Sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum. Sizce insanlara ulaşabilir miyim? Nasıl ulaşabilirim benimle birlikte çalışmaları için.

1 Şub 2023
135
80
sosyal mecralardan ulaşabilirsin ancak gençlerin çoğu orada takılıyor.
bana kalırsa bir oyun kanalı aç oyun oyna arkada da postcast gibi konuş .
bu arada bende bu durumdan şikayetciyim ülkeden kaçmaya çalışıyorlar umutsuzlar bitkinler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.