Youtube Videolarda ki Alt Yazı Özelliğinden Para Kazanma

Germiyan'

Kıdemli Üye
4 Mar 2009
2,217
1
Merhabalar,

Sizlere zamanında bir söz vermiştim. Dizi, film işinden nasıl kazanabiliriz diye.
Öncelikle belirtmek isterim ki, bu olayı partner kanalları dışında denemedim. Partner kanallarında denediğimde güzel sonuçlar elde ettim.

Lütfen ve lütfen kategori ifşası demeyin bana, herkes kazansın ancak şunu belirtmek isterim ki bu iş biraz fazla emek istiyor. İsteyen yapar, isteyen yapmaz. Ben sadece sözümü verdiğim işi tamamlamak istiyorum.

Malumunuz Dünya üzerinde çokça dizi, film var. Ve bu diziler ve filmler genellikle alt yazılı olmuyor. Yada o dilde çevirilmiş şekilde yapılmıyor. Burada yapmamız gereken arkadaşlar, örneğin ingilizce bir dizi veya film yükledik. Bu dizinin fenomenleri arasında Çin var diyelim, bu dizinin veya filmin çince alt yazısını yapacağız.

Örnek üzerinde gidelim. Mesela Türkiyeden birsürü dizi var, bu diziler arap ülkelerinde oldukça revaçta doğrumudur ? Doğru. Bu dizinin alt yazı olarak translate bile çevirsek bir sonuç elde edebiliyoruz. Önemli olan bizim için videoya girilmesi ve reklamların gösterilmesi.

Hiçbir açıklamamız, hiçbir anahtar kelimemiz farklı olmayacak. Hangi dilde yapıyorsak o dilde olacak. Ondan sonra oturun ve sadece kazançlarınızı kontrol edin. Biraz tecrübe, birazda yetenek ile beraber bu tarz kanallarda 49 bölümden fazla yüklemeyin. Diyelim 180 bölüm, bölün 49, 49 2-3 kanalınız olsun. Başka herhangi bir müdahalede bulunmayın, kanal yok efendim çok izlenim alıyor, yok iyi abonesi var, farklı birşey yüklüyeyim demeyin. Kalsın ( abi unutun o kanalı ), sadece kazançları ve izlenimleri kontrol edersiniz.

Eşleşen verir, filan derseniz dorumda bir Dünya eşleşen geçme durumu var. Hangisi diye sormayınız lütfen. Birisi muhakkak olur.

Alt yazı ekleme ile ilgili bu kaynağı kullandım ben. Detaylı olarak anlatılmış, yapılabilmeme durumu söz konusu değil arkadaşlar.

Filmlere altyazı nasıl eklenir?

Kendi kazançlarımla ilgili, yada görsellerle ilgili artık görüntü koymama kararı aldım. Bu işi becebilirseniz, benden de iyi para kazanırsınız. Ben şuanda kazanıyormuyum, youtube işinde arada kaldım. Aradadan kastım, özel olarak bir kaç firmanın sosyla medya ve iş geliştirme uzmanlığını yapıyorum. Bu sebeplede aram biraz açıldı. Ancak dediğim gibi sistemi otutturursanız olay biter.

Alıntıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.