youtube ye klıp yollamiştim ama bir ülke haini nickinide vereyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_canpolat_

Yeni üye
26 Şub 2008
3
0
s.a 46kürdiistan46 bu şerefsiz yaptıgım videomu alıp get video alıp degiştirmişler başlık hoşuma gitmedi onun kaldırılmasını istiyom lütfen https://tik.lat/83ayA ne yapabilirim bu pkk serefsizinin yazdıgı yazıyı nasıl sileriz sizlerden yardım talep istiyorum:(
sahsıma degil hakaret ülkemiz adına oldugu için bu şerefsiz yazıyı kaldırmanızı talepo ediyom
vatan kutsaldır

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
O linki tikladiginda videonun altinda FLAG ikonuna bas acilan menude sikayet turunu sec sonrada FLAG THIS VIDEO 'ya bas.
Ancak belli bir sayida sikayet olursa bir video hakkinda ozaman siliniyor,Sayisi suan aklimda deil

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
kaldırılmış herhalde ben göremedim neyse kaldırılsın da demek youtube klip göndermekte tehlikeli üzerinde oynanabiliyor...
Uzerinde oynamak demiyelimde buna kisaca kisi ya da kurum hakki korumak gibi birsey desen yeridir.Sonucda internet ne kadar genelde olsa bazi sekilde koruma sistemlerini yapmalari gerekiyor , edilen sikayetde de icerigide inceliyolar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.