yrdım winxp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doganay93

Yeni üye
25 Haz 2008
9
0
bana sp2 li bi windows xp cd si lzm bana upload eder misiniz bi de ben bu görünümden kurtulmak istiorm normal haline getirmek istiorm lütfen yardımm

adszas6.png

Arkadaşım bundan basit ne var xp cdsini upload etmeye gerek yokki sen pcyi standart windows haline getirmişsin senin pcnin oturm açma şifresi falan varsa o da klasik hali almıştır kesin yapman gereken xp düzeneğine getirme bunu bir kaç yolla yapabilirsin
Açılışta F8==>>VGA modu etkinleştir==>>denetim masası==>>yönetim panelinden bu ayarları gerçekleştirebilirsin sonra pcyi yeniden başlat ve olay bitti bu kadar hepsi eskisi gibi olucaktır

SЧSTЄM

Üye
18 Tem 2007
248
9
AntalyA
xp sp3

191929394831aaf39e5c5.JPG
..:: ÖzellikLer ::.. # Sp3 Eklenmiştir

Internet Explorer 7 Ve Tüm GüncellemeLeri Eklenmiştir. # Windows Media Player 11 ekLenmiştir. # Tamamen Katılımsız Kurulumdur Sürücüyü seçtikten sonra hiç bir soruyla karşılaşmayacaksınız. # Dosya ISO formatındadır. Vereceğim programLa veya nero vb. programLarLa düşük hızda CD'ye yazdırabiLirsiniz. # Ve Dahası.. İso Yazdırma Programı ..:: DownLoad \\"RapidShare\\" :::.. ..:: DownLoad ::..
Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6 ŞİFRE YOKTUR BOYUTU 577 MBDİR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.