yuh artık bunun üstüne iyecek laf bulamıyorum !!!

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
024.jpg

001.jpg

002.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

009.jpg

010.jpg

011.jpg

012.jpg

013.jpg

014.jpg

015.jpg

016.jpg

017.jpg

018.jpg

019.jpg

020.jpg

021.jpg

022.jpg

023.jpg

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
Bunların turşu veya benzeri bir yiycek olarak tüketildiğini sanmıyorum:D.muhtemelen laboratuvar incelemelerinde kullanılmak üzere şişelendiler. Şişelerin üzerindeki etiketler fotoshop olabilir.
yav sanki yediklerini bilmiyoruz ha sende :) yemişler canları sıkılmış turşu kurmuşlar işte.daha ne olsun.öyle labarutuar ünitesimi olur içinde deniz atı akrep ne vara var.Ben lafımın arkasındayım ; )P

IISpYKiilErII

Katılımcı Üye
15 Ağu 2009
559
0
55
arkadaşım ondan var bende vodka var içinde ama içmiyorum süs diye saklıyorum hediye geldi :D bendeki cobra yılanı nın ağzında akrep var dehşet görünüyo :D

şerefli

Kıdemli Üye
25 Nis 2009
3,201
0
sivas
katliam bu vahşet bu iğrençlik barbarlık bu Allahın can verdiği canı emmelleri zevkleri uğruna şeytan melunun fitnesi uğruna ne hallere sokmuşlar bunlar belki zararlıdır ama dokunursan insanda zararlı olur onlara bu hayvancaazlar ne yapmış ki böyle bir vahşete kalkışmışlar işte gördünüz arkadaşlarım insanlıkdan nasibini alamamış nasibsizleri peygamberimiz sellallahu laeyhi ve sellemin hadisi şerifine hazreti Allah celle celaluhu ve celle şanuhu rızasına eremeyenlerin sapkınlıklarını kurtuluş savaşında yunan iti bize böyle yapacaktı ama hazreti Allah ulu önder atatürk ün önderliğinde Türk ü çoşturdu da bendine sığmadı taştı yunanı bozguna uğrattı ege denizi dahi zor durdu onlar şehadet şerbetini içtiler bizim için şimdi bizde onların ruhu için bir fatiha gönderelim ve bu vatanımızı canımızla malımızla kanımızla sonuna kadar koruyalım vu vicdanları kalplerinde alınıan vicdansızlara karşı ne mutlu Türküm diyene daha yazardım ama belki kızarsınız bu resimleri görünce aklıma Türk ordusu olmasa bizimde halimiz böyle olur diye geldi Yüce Allah Türk ordusunu korusun.amin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.