Yunanistan Operasyonu Tamamlanmıştır! #THTOpGreece

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Elimize emeğimize sağlık katılan destek olan twitter üzerinden sesimi duyurmamıza destek olanlar herkese teşekkürler sağ olun :)

Bilge Alp

Katılımcı Üye
8 Haz 2017
511
0
Operasyonda emeği geçen herkesi bir bir tebrik ediyorum.Yunanistan'a bütün cevaplar misliyle verilmiş oldu.

k1nyas

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,841
2
7
Emeği geçen herkezin eline sağlık 1 2 bizde birşey yaptık ginede. :)

Son düzenleme:

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,423
56
Ahıska
Başta operasyon boyunca gece gündüz demeden çalışan saldırı timi mensubu arkadaşlarıma, tüm yönetici kardeşlerime ve siz değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. Birlikte daha iyi operasyonlar yapacağımıza inanıyorum.

MoldyAres38

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
800
0
Vatanımız için elimizden geleni yaptık. Her daim vatan için hazırız. Emeği geçen herkesi tebrik eder ve saygılarımı sunarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.