zararlı script olan bir siteye girersek rat indirip kurar mı ?

25 May 2024
159
29
ben bir tane javascript denedim ama kütüphaneyi atamadım json dosyasıyla ilgiliymiş .önbelleğe apk indirdi ama kuramadım virtualboxta android 9 kurdum sanal bilgisayarda denedim yapamadım en son php ile de denedim adamlar nasıl yapıyor helal olsun 1 aydır aralıksız her gün araştırdım farklı yöntemlerde denedim yarın 31. günü oluyor pes edicem sonuç bulamazsam.

PRF DR

Üye
26 May 2024
87
42
ben bir tane javascript denedim ama kütüphaneyi atamadım json dosyasıyla ilgiliymiş .önbelleğe apk indirdi ama kuramadım virtualboxta android 9 kurdum sanal bilgisayarda denedim yapamadım en son php ile de denedim adamlar nasıl yapıyor helal olsun 1 aydır aralıksız her gün araştırdım farklı yöntemlerde denedim yarın 31. günü oluyor pes edicem sonuç bulamazsam.
PHP ile hiç yapamazsın PHP server tarafı çalışıyor.
tarayıcıdan virüs çalıştıranı bu forumda zor bulursun imkansız gibi birşeydir.

freebsd

Üye
24 Nis 2020
192
80
zero day güvenlik açığıyla hacklenmek gerekiyor, onun da ihtimali biraz düşük. hatta linke tıklamana bile gerek yok. "zero click rce" nin ne olduğunu araştır, tabi sadece merak ediyorsan araştır, yapabileceğini aklından bile geçirme. 15-20 yılını falan vermen lazım en az xd

ÖRNEK:

25 May 2024
159
29
zero day güvenlik açığıyla hacklenmek gerekiyor, onun da ihtimali biraz düşük. hatta linke tıklamana bile gerek yok. "zero click rce" nin ne olduğunu araştır, tabi sadece merak ediyorsan araştır, yapabileceğini aklından bile geçirme. 15-20 yılını falan vermen lazım en az xd

ÖRNEK:

bunun gibi adamlar 100 yılda bir gelir ATATÜRK gibi adam ya adam geldi adam.

ÖRNEK:

reis dm gelebilirmisin discord için.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.