Zeiron Omen X50 I5-3470 Kasa Alınır Mı?

ElChapoİpV4

Katılımcı Üye
10 Tem 2021
691
673
23
Selam TürkHackTeam Ailesi
Sizin fikirleriniz önemli olduğu için size sormak istedim.

Bu kasa alınır mı özellikleri ve fiyatına bakınca fiyat performans olarak düşünüyorum

Gündelik kullanım ve çokta ileri seviye olmayan oyunlar için. Sizce alınır mı?
Veya bildiğiniz daha iyi bir fiyat performans ürünü varmıdır?

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,317
7,690
Özellikler açısından da iyi gözüküyor. Yorumlarda genel itibari ile iyi. Alınmışken sağlam bir şey alınması en makulu. Kısaca tavsiye ederim.

Hitsuga

Üye
22 Nis 2016
124
2
güvenebileceğim bir yer olsun danışma imkanım olsun diyorsan alınır.
yok bana performans lazım diyorsan letgo takip etmeni öneririm 4.5-5 bin bandından 1050 ekran kartlı ssdli ddr4 ramli kasalar denk getirirsin.

ElChapoİpV4

Katılımcı Üye
10 Tem 2021
691
673
23
güvenebileceğim bir yer olsun danışma imkanım olsun diyorsan alınır.
yok bana performans lazım diyorsan letgo takip etmeni öneririm 4.5-5 bin bandından 1050 ekran kartlı ssdli ddr4 ramli kasalar denk getirirsin.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Aslında letgo da takip ediyorum. Tam güvenemediğim için kararsız kalıyorum. Uzun arayışlar peşindeyken bu kasa kafamı çok karıştırıyor.
1050 ye ihtiyac duyacağım bir oyun oynamıyorum aslında

Hitsuga

Üye
22 Nis 2016
124
2
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Aslında letgo da takip ediyorum. Tam güvenemediğim için kararsız kalıyorum. Uzun arayışlar peşindeyken bu kasa kafamı çok karıştırıyor.
1050 ye ihtiyac duyacağım bir oyun oynamıyorum aslında
sadece oyun gözüyle ve bugün açısından bakmayın hocam yarın bir gün ihtiyacınız olur veya sistem yükseltecek olursunuz elinizden çıkarması dahi daha kolay olur çok acele bir durumunuz ve illa güven verecek bir yer olsun takıntınız yoksa dediğim gibi piyasayı takip edin. Daha bir ay olmadı arkadaşıma 1050 ekran kartı 8gb ddr4 ramli işlemcisini hatırlamıyorum 240 gb ssd 1 tb harddiskli tertemiz kasa aldık hem de sadece 3750 liraya ona bir de 8gb ram daha ekledik miss gibi oldu :)
nadir bir durum olarak algılama bunu takip ediyoruz güncel olarak ve ortalama bu sistemde kasaları rahat bir şekilde 5 bin bandında bulabiliyorsun hele ki büyükşehirdeysen emin ol daha rahat bulursun

ElChapoİpV4

Katılımcı Üye
10 Tem 2021
691
673
23
sadece oyun gözüyle ve bugün açısından bakmayın hocam yarın bir gün ihtiyacınız olur veya sistem yükseltecek olursunuz elinizden çıkarması dahi daha kolay olur çok acele bir durumunuz ve illa güven verecek bir yer olsun takıntınız yoksa dediğim gibi piyasayı takip edin. Daha bir ay olmadı arkadaşıma 1050 ekran kartı 8gb ddr4 ramli işlemcisini hatırlamıyorum 240 gb ssd 1 tb harddiskli tertemiz kasa aldık hem de sadece 3750 liraya ona bir de 8gb ram daha ekledik miss gibi oldu :)
nadir bir durum olarak algılama bunu takip ediyoruz güncel olarak ve ortalama bu sistemde kasaları rahat bir şekilde 5 bin bandında bulabiliyorsun hele ki büyükşehirdeysen emin ol daha rahat bulursun
Çok teşekkür ederim bu tarz hiç düşünmemiştim. Tavsiyelerinizi değerlendireceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.