Zenginler için En İyi 2017 Toplama PC/ByPenka

penka

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
522
0
Evet yine bir donanım önerisi ile karşınızdayım. Bildiğiniz gibi zenginler ne pahalıysa onu en iyi zannediyor, halbuki öyle değil. Ben zenginler için piyasadaki bütün oyunları-programları hatta bundan sonraki 5 yıl boyunca çıkacak olan bütün oyunları programları kasmadan açabilecek toplama bilgisayar oluşturacağız. vereceğim donanım aynı zamanda güzel bir internet hızı ile birleşirse tabiri caizse ''tadından yenmez''

ve başlayalım, vereceğim linklerdeki donanımların hepsini satın alıp kasa olarak topluyorsunuz. Toplamayı bilmiyor iseniz aldığınız donanım materyallerini bilgisayarcılara götürüp toplattırabilir ya da internette videoları izleyip kendiniz kurabilirsiniz. Benim tavsiyem sizin kurmanızdır. Çünkü her bilgisayarcıya güven olmaz donanımlarınızı çalabilirler eğer bilgisayarcıya yaptıracaksanız başında bekleyin lütfen verdiğiniz binlerce lira para boşa gitmesin.

Aerocool GT-S 1100W 80+ Gold 2x USB 3.0, SSD Ready Fiyatı

Intel Skylake Core İ7 6850K 3.6 Ghz 15Mb 2011P-V3 Fiyatı

MSI X99A XPOWER GAMING TITANIUM Intel X99 3466MHz(OC) DDR4 Fiyatı

G.Skill Trident Z 32GB(2x16GB) 3200MHz DDR4 Ram Fiyatı

Seagate Barracuda 6TB 3.5" 7200RPM Sata 3.0 NCQ 128MB Sabit Fiyatı

Galax GeForce GTX1080Ti EXOC 11GB 352Bit GDDR5X Ekran Kartı Fiyatı

evet kasamız bu arkadaşlar. Şimdi diyebilirsiniz ki daha iyi işlemciler felan var. ben ''fuzuli'' verilen paradan kaçarak böyle bir pc yaptım. bu donanım sizi rahatlıkla 5 yıl götürür. üstelik tüm oyun ve programlar dahil. verdiğim donanım toplam 13.490 TL yapıyor. daha fazla verilen para dediğim gibi ''fuzuli'' dir.

eğer monitör de önermemi isterseniz:

Asus ROG SWIFT PG278QR 27" 1ms (HDMI+Display) WQHD Oyuncu Fiyatı

iyi günler dilerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.