Zheana - DEV Hack Arşivi : Yeni Başlayanlar ve Orta Düzeydekiler için 4.10 GB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zheana

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,467
2
Evet arkadaşlar herkese merhaba bugün uzun zamandır topladığım arşivi paylaşmak istedim.
Kullanmadan önce antinizi kapatın hack tools olarak algılayabilir. Programları virtual boxta açın ya da sandboxie kullanın linkleri aşağıda verecem. Arşivde toplam 15.241 dosya var her neyse fazla uzatmadan konuya geçelim.

ARŞİVDEN GÖRÜNTÜLER

GİRİŞ
Lnj4BJ.png

Admin Panel Bulucular
bGP2Rb.png

Arama Motoru
dG92EX.png

Binder
5QjkzL.png

Botnet
AkjqPL.png

Brute Force
0B3kAB.png

Crypter
4MNkOG.png

Ddos
Jlj4BQ.png

Dev Açık Tarama Programları
OLjZOD.png

Diğer
zBNVqj.png

Dork
G0jkXZ.png

Doser Arşivi
BAj0pD.png

Exe Tool Arşivi
ZElVbk.png

Hesap Çalma
okJZD7.png

Keylogger
lWAyaE.png

RAT
VMjLqP.png

Saldırı Programları
nW4g8R.png

Script
vp3L1p.png

Sentry MBA
1gRkQG.png

Sheller
Lnj4Vb.png

Source – Vb Theme
r2GVl1.png

Sql İnjection
7Njb9m.png

Windows
Prjo8v.png

Worm Arşivi
gWQAdL.png

Sıkıştırılmış Dosya boyutu:3.36 GB
Orjinal Dosya boyutu:4.10 GB

Tarama Güncel Eset NOD32 ile yapılmıştır. Sonuç:
r2GVWB.png

NOT 1:Arkadaşlar bildiğiniz gibi virustotale bunları yükleyemem yukarıda esetle tarattım indirip indirmemek size kalmış. Başta belittiğim gibi sanal makinede ya da sandboxide kullanabilirsiniz.Tarafımca herhangi bir programa müdahale edilmemiştir.Oluşacak herhangi bir sorundan Ben ve THT sorumlu tutulamaz.

Öncelikle sandboxie için link: http://www.turkhackteam.org/siber-guvenlik/1548633-viruslu-dosyayi-guvenle-acma-sandboxie.html

Virtual Box için link:https://www.virtualbox.org/

pWOE3L.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

5G9N05.png

MEGA için İndirme Linki

d7jLrp.jpg

Google Drive için İndirme Linkleri:

Part 1 : TIKLA

Part 2 : TIKLA

Part 3 : TIKLA

Part 4 : TIKLA

Part 5 : TIKLA

Part 6 : TIKLA

Part 7 : TIKLA

Part 8 : TIKLA

pWOE3L.jpg

RAR PASS: ZHEaNA-zheAna

NOT 2:Arşivi açmak için bütün dosyaları indirip aynı klasöre atıp birine sağ tıklayıp buraya çıkart deyip şifreyi giriniz hepsi çıkacaktır. Hepsini indirmeniz gerekir.
NOT 3: Konunun güncel kalması için teşekkür edip yorum atmayı unutmayınız. Arşivi bölüp yüklemeyi ben yaptım emek var. İndirdikten sonra taratabilirsiniz ama benle aynı sonucu elde edeceksiniz.

NOT 4:Arşivi hazırlamamda emeği geçen bütün THT üyelerine Teşekkür Ederim.

Herkese iyi forumlar.

ALINTI.

Moderatör tarafında düzenlendi:

0110

Uzman üye
3 Haz 2017
1,259
0
Arşiv süper olmuş 4.10 GB
Kotam bitmek üzere internetim yenilendiğinde indiririm
Aslında dükkanda modeme bağlıyım acaba telefona inermi?

Zheana

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,467
2
Arşiv süper olmuş 4.10 GB
Kotam bitmek üzere internetim yenilendiğinde indiririm
Aslında dükkanda modeme bağlıyım acaba telefona inermi?
İnternet ay başı yenilenecek zaten az kalmış. Megaya yüklemişim mega hesabına yükle sonra mega sync ile indir daha iyi bence. Sen bekle bilgisayardan indir telefonda yavaş olur ama yine de sen bilirsin.

0110

Uzman üye
3 Haz 2017
1,259
0
İnternet ay başı yenilenecek zaten az kalmış. Megaya yüklemişim mega hesabına yükle sonra mega sync ile indir daha iyi bence. Sen bekle bilgisayardan indir telefonda yavaş olur ama yine de sen bilirsin.

Tamam hocam bilgilendirme için teşekkürler.:RpS_thumbup:

Hocam Android için de arşiviniz var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

berkealp55

Üye
19 Ağu 2017
108
0
24
Samsun
Bunlar windows üzerinde mi çalışıyor linux üzerinde mi ona göre indiricem. Bu arada çok kompleks bir arşiv olmuş eline sağlık

Folyx

Uzman üye
14 Mar 2017
1,952
2
Eline Sağlık Güzel Biraz Fakat Bazı Dosyalar Alıntı MyKrallife'ın Arşivinden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.