Zphisher tool'u fix yedi ravana toolunu kullanın

heryp

Üye
5 Eki 2022
54
19
Herkese selam zphisher toolu fixlendi ve bildiğiniz üzere çalışmıyor onun için size yeni bir tooldan bahsedecem.

git clone GitHub - princekrvert/Ravana: Phishing tool for termux .This includes many websites like facebook,Instagram,Twitter,google etc..

cd Ravana
ls
bash ravana.sh

Program içerisinden görüntüler:
sjo6ilw.jpg
qyjq8e6.jpg

ÖNEMLİ UYARI: Unutmayın tüm sorumluluk size aittir. Ben sadece bunu siteye bilgi amaçlı koymuş bulunmaktayım.

Soğukbira

Üye
3 Eki 2022
236
137
mezarlıkta
Güzel konu eline sağlık. Zpisher fix mi yemiş :D
Evet anlık suspend yiyor kurbana atınca 5 dk dayanmıyor hocam

Herkese selam zphisher toolu fixlendi ve bildiğiniz üzere çalışmıyor onun için size yeni bir tooldan bahsedecem.

git clone GitHub - princekrvert/Ravana: Phishing tool for termux .This includes many websites like facebook,Instagram,Twitter,google etc..

cd Ravana
ls
bash ravana.sh

sjo6ilw.jpg
qyjq8e6.jpg

ÖNEMLİ UYARI: Unutmayın tüm sorumluluk size aittir. Ben sadece bunu siteye bilgi amaçlı koymuş bulunmaktayım.
Elime sağlık

Whmt

Yeni üye
12 Ağu 2022
9
3
Bu tool un yaptığı sitelerde girerken başta uyarı veriyor. Yanıltıcı siteye girmek üzeresiniz diye. O sorunu nasıl çözebileceğimizi bilen varsa yorum yaparsa yaparsa sevinirim.

Soğukbira

Üye
3 Eki 2022
236
137
mezarlıkta
Bu tool un yaptığı sitelerde girerken başta uyarı veriyor. Yanıltıcı siteye girmek üzeresiniz diye. O sorunu nasıl çözebileceğimizi bilen varsa yorum yaparsa yaparsa sevinirim.
Bu toollarin genelde hepsi öyledir kardeşim çok dayanamazlar maks 15 dk sonra senin dediğin gibi suspend yani yanıltıcı der karşı kurbana kendi dm basma siteni veya ne yapacaksan kurman senin için daha faydalıdır iyi forumlar

Whmt

Yeni üye
12 Ağu 2022
9
3
Bu toollarin genelde hepsi öyledir kardeşim çok dayanamazlar maks 15 dk sonra senin dediğin gibi suspend yani yanıltıcı der karşı kurbana kendi dm basma siteni veya ne yapacaksan kurman senin için daha faydalıdır iyi forumlar
sağ ol reis teşekkür ettim bilgi için.

goold

Yeni üye
6 Eki 2022
2
0
No such file or directory böyle bi hata verıyo ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
162

cd Ravana
ls
bash ravana.sh

sjo6ilw.jpg
qyjq8e6.jpg

Eline sağlık
Konu iyi inşallah aracı geliştirirler .bide konu başlığını biraz daha konuyla ilgili yapsan daha iyi olur hani konu başlığı biraz yanıltıyor

heryp

Üye
5 Eki 2022
54
19

cd Ravana
ls
bash ravana.sh

sjo6ilw.jpg
qyjq8e6.jpg

Rica ederim

Hocam NEXPHİSHER'de iyi bence ve konuyu yanlış yere yazmışsınız sanırım
Evet öyle oldu tht forumunda daha acemiyim ve dalgınlığıma geldi konunun yerini değiştirmeye çalışmıştım ama düzeltemedim

Eline sağlık
Konu iyi inşallah aracı geliştirirler .bide konu başlığını biraz daha konuyla ilgili yapsan daha iyi olur hani konu başlığı biraz yanıltıyor
Teşekkür ederim bir dahakine dikkat edecem bu konuyu artık düzeltemiyorum maalesef

I'm bot

Yeni üye
4 Eki 2022
2
0
Hocam buradan sonra napiyoruz oraya kadar geliyorum devamında napacagimi bilemiyorum

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28

heryp

Üye
5 Eki 2022
54
19
Hocam buradan sonra napiyoruz oraya kadar geliyorum devamında napacagimi bilemiyorum
Hocam ekran görüntülerindeki gibi seçenekleri seçiyorsun sonra sana bir link oluşturuyor o linki kurbana atıyorsun eğer kurban linke tıklayıp bilgilerini girerse termux ekranına bilgileri geliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.