Zula Kayıt Sistemi Hakkında Bilgi !

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
0RWn4Y.gif

-Kayıt Rehberi-
Zula'ya kayıt sistemini bir kaç adımda göstereceğim. Bu adımları izleyerek kayıt olabilirsiniz.

rNHAln.png

registration-guide-form.png

rNHb7x.png

1- Kullanıcı Adı;

Zula’ya giriş yaparken kullanacağınız isimdir. (oyun içi nickinizi oyuna ilk girişte seçeceksiniz.) Kullanıcı adınızı seçerken içeriğinde Türkçe karakter (ç,ı,ü,ğ,ö,ş,İ) olmaması gerekmekte. Kullanıcı adınız daha önce kullanıldıysa “kullanıcı adı sistemde zaten kayıtlı” uyarısı alacaksınız. Bu durumda kendinize yeni bir kullanıcı adı seçmeniz gerekiyor.

2- E-Posta Adresi;

Hesabınız güvenliği ve destek iletişim için doğru bir e-posta adresi girmenizi öneriyorum. Unutmayın e-posta hesabınızın size ait olduğunun en önemli kanıtı e-posta adresiniz olacaktır.

3- Şifre;

Hesabınıza giriş yapmanızı sağlayan içerik. Zula’da şifrenizi ayarlarken şifrenizin en az 1 harf ve 1 rakamdan oluşması gerekmekte. Ayrıca şifreniz en az 6 en fazla 12 karakterden oluşmalı. Uyarı: Şifreniz size özel olmalıdır.Şifrenizi hiçbir kullanıcı ile paylaşmayın. Aksi taktirde başınıza gelebilecek kayıplardan zula sorumlu olmaz.

4- Şifrenizi Tekrar Giriniz;

Şifre bölümünde oluşturduğunuz şifreyi tekrar doğruladığınız alandır.

5- Kullanıcı Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum;

Burada Zula tarafından oluşturulan Kullanıcı Sözleşmesi bulunmakta. Kabul edilmeden kayıt işleminizi gerçekleştiremezsiniz.

6- Davranış Kurallarını Okudum ve Kabul Ediyorum;

Zula oynarken uymanız gereken kurallarının bulunduğu alandır.Kabul edilmeden kayıt işleminizi gerçekleştiremezsiniz.

7- Duyuru ve Bilgilendirme E-postası Almak İstiyorum;

Bu alanı işaretleyerek oyunda olan gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

8- Ben robot değilim;

Bu alana tıklayarak bot bir kayıt olmadığınızı kanıtlamanız gerekmekte.

9- Hesabımı Oluştur;

Tüm işlemleri gerçekleştirdiğinizde tıklayarak hesabınızı oluşturduğunuz yerdir.

rNH7hh.png

10- Ücretsiz İndir;

Ücretsiz indirme linki

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.