firehackturk
Değerlendirme:
0%
Tepkime puanı
354

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Profilinizi görüntüleyen kullanıcılar Geri bildirim istatistikleri

 • 3o72FfM5HJydzafgUE.webp
  inurl: parenting-control intext:Login to access your parenting dashboard.

  bunu da kullanabilirsiniz (opsiyonel)
  Selam hocam yorumunuza karşılık yazıyordum, fakat konu kapandı buraya yazayım
  Ben microsoftu hackledim diye konu açmıyorum ki alay etsin? Ironi için yapabilirim ama forumdaki herkes gülmüş eğlenmiş bunda kötü bir niyet yok, Eğer birşeyi beceremeyip böbürleniyorsan, kibirleniyorsan insanlar gülünce alay edince üzülmemeli insanoğlu. Ayrıca hakaret içermiyor ise Ceza kanununa göre suç da değil. Benim o arkadaşla bir problemim de yok, sorun konuyu silenlerde.
  • Beğen
  Tepkiler: firehackturk
  R3X
  R3X
  2. (Diğer konu) Biz buraya öğrendiklerimizi diğer insanlarla paylaşmaya geliyoruz, adamın biri geliyor konu yetersiz diyor kapatıyor. Sorun bence şu o adamın anlayamadığı bir konuyu benimseyememesi "hani cahil insanlar gerçekten olucak bir işe ya bırak o olmaz derler ya" ve ona verilen yetkiyi kullanarak işlem yapması sadece kendi egosunu tatmin eder bu da misyona aykırıdır.
  3. Bunları konuya yazıyordum ki bir anda konu kapandı şaşırmadım :) Değerli yorumunuz için teşekkürler.
  firehackturk
  firehackturk
  teşekkür ederim ilgi gösterip buradan cevap verdiğin için öncelikle. yazdıklarında haklısın ancak alay etmekten kastım sadece konu açmak vs değil birbirinizle ziyaretçi mesajlarından atışacaktınız belki de, bunun önüne geçmek istemiş olabilir konuyu çöpe taşıyan kişi. benim yönetime yaklaşımımı zaten bilen bilir ancak o konuyu kaldırmakta haklılar diye düşünüyorum kendi kanaatimce. diğer bahsettiğin konunu görmedim ben o yüzden hakkında konuşmam yakışık olmaz. iyi günler dilerim :)
  inurl:staff-control/ intext:Login to access your Staff dashboard.

  hint okulu heyklemek isteyenlere
  "bana insanlardan mı bahsediyorsun? İnsanlar mazide ve tarihin yaprakları arasında kaldılar. bu gördüklerin birer karikatürden başka bir şey değildir."


  birisi de bi konu açıp dememiş ''bugün 23 Nisan neyin ne olduğunu, o günün neden önemli olduğunu, Meclis'in bizim için ne anlam ifade ettiğini anlatayım''. Her şeyden çok, çok fazla bilinçsizleşmişiz, forum özelinde değil sadece. geçmişini bilmeyenler, ilgisiz davrananlar, geleceğine ışık tutamazlar.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Profili Son Görüntüleyenler

 1. 1578
 2. BÖRÜ'
 3. 'GonzaLes
 4. ArchieN
 5. connec
 6. META
 7. QuatrexDefacer
 8. ANTROPİ
 9. xdropdeadex
 10. Doctor Memotaz
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.