0.001 BTC (1$) kazanma. [Yeni Yöntem] [UCRETSIZ] [KANITLI].

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
[COLOR="CyanMerhaba, daha önce açtığım BTC kazanma konularının en yenisini güncellemek ve bir kaç kanıt ve kullanım ile anlatmak istedim :)[/COLOR][/B]

[COLOR="YellowGreen [URL="https://tik.lat/yAKbe"] [COLOR="Red

Son düzenleme:

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
Ne geçti şimdi elinize REFSİZ linki paylaşarak. Paylaşmasaydım bu yazıyı daha mı faydalı olacaktı. Tamam isteyen REFSİZ'den girsin. !!! Yabancı ülke olsa insanlar nezaketen yapmaz böyle bir şey işine yaramasa bile tıklayıp üye olanlar var. Bizimkiler de yöntem gösterici yazının altına refsiz linki koyuyor. Son olsun bu zaten daha TurkHackTeam de yazı falan paylaşmıyorum, nezaketin n'si kalmamış. Girsin herkez REFSİZ'den çok şey kaybedersiniz Refliden girseniz.

ardax76

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,737
1
Tanrı Dağı
Ne geçti şimdi elinize REFSİZ linki paylaşarak. Paylaşmasaydım bu yazıyı daha mı faydalı olacaktı. Tamam isteyen REFSİZ'den girsin. !!! Yabancı ülke olsa insanlar nezaketen yapmaz böyle bir şey işine yaramasa bile tıklayıp üye olanlar var. Bizimkiler de yöntem gösterici yazının altına refsiz linki koyuyor. Son olsun bu zaten daha TurkHackTeam de yazı falan paylaşmıyorum, nezaketin n'si kalmamış. Girsin herkez REFSİZ'den çok şey kaybedersiniz Refliden girseniz.

refsiz link koymak kuraldır

meltar95

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,645
1
C:\windows
Güzel paylaşım fakat biraz daha detaylandırırmısın mesela hangi yarlamaları yapmamız lazım btc kazanmak için

AndroidHack

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
430
0
TARSUS/GER
Geri zekali herif konun kalkar refsiz link koymazsan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.