1 Ayda Nasıl Hızlı Kilo Alırım ?

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
Merhaba Arkadaşlar Ben 65 Kiloyum Boyum 1.72 Kilomun Yaklaşık 70-80 Arası Olmasını İstiyorum 1 ay içinde nasıl hızlı kilo alırım neye dikkat etmeliyim ne yemeliyim ne içmeliyim ne içmemeliyim yardımcı olursanız sevinirm

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Güzel kardeşim aynen şunu yapıyorsun ;

Gidiyosun ithal düzgün muz alıyosun

blender veya mutfak robotları artık ne buluyorsan

Blenderların kabı vardır ölçülü onun içine 500 ml süt döküyosun ( tavsiyem günlük süt tüket )
sonra ( tavsiyene kalmış ben baya fazla muz alırım eve = 2 muzu elinle bölerek içine atıyosun )

sonra bunlar keyfine kalmış ( 2 yemek kaşığı dondurma koyabilirsin = çikolatalı , sütlü sade artık neyli istersen )

Dondurma yok kış mevsimindeyiz diyelim ki hiç sorun yok

gidiyosun tam yağlı yoğurt alıyosun 3 yemek kaşığı yoğurt atıyosun ( dondurma olsa bile bunu yap )

sonra bunu hem yemek öncesi hemde yemek sonrası içiyosun.

Yalnız dikkat et kilo ciddi anlamda aldırıyo aynı zamanda sporunu yap bu işle ilgileniyorum ben özelden ulaş beslenme kocluğu grubum war yardımcı olurum.

xhasanbaris

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
251
2
Öküz gibi yiyeceksin. ne yazıkki. Fitnessda bir abi var 7 ayda 20 kilo alan öküz gibi yedim diyor. Ha bu arada kalorisi yüksek diye çikolata falana yeme. Yulaf ezmesi yiyebilirsin mesela... Araştır. Sporada gitsen daha yararına olur daha kolay kilo alırsın bence . 1 ayda 3-4 kilogram alabilirsin belkide 5. Sana ve bünyene kalmış. Umarım kilo alırsın başarılar...
( bende şuan kilo vermeye çalışıyorum :D ve 6-7 kilogram verdim 2.ayımın 2.haftasına yeni girdim.Herkese başarılar. Yemek türleri çok önemli. Protein almaya dikkat edin. ve verilecek 5-6 kg kaldı max)

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
çok yemek yiyip kilo alabilirsin ama niye kilo almak istiyorsun ki ? zayıfsın işte ne güzel. sen yiyeceksin bol bol, midene zarar, kalbine zarar, beynine zarar. 65 kilosun ne güzel işte.

fsocietyy

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
293
0
Merhaba, Adım Ferhat yaklaşık 1 yıldır fitness ile uğraşıyorum boyum 1.80 58 kiloydum sigara felan esrar kullanıyordum neyse hikayemi anlatmaya gerek yok şuanda 75 kiloyum kilomdan da memnunun bu tür konularda kendimi aşırı bilge hissediyorum eğer yardımın dokunacaksa özelden mesaj at numaramı vereyim whatsapp üzerinden sana yardımcı olabilirim iyi geceler

bekiryy

Üye
20 Ağu 2016
195
0
Gaziantep
ben yurtta kalıyordum sigara içiyorum tatile gittiğimde babam bi ara dedi ki sigara mı içiyon yok baba dedim zayıflamışsın dedi bi sonra ki tatile gitmeden önce her akşam bir ekmek yemiştim 3-4 kilo almıştım. yani gece yatmadan yemek ye dostum

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
1.84 boy
80 kiloyum. Arkadaşlarımdan da bu durumdan muzdarip olanlar var. Hep bana geliyorlar nasıl yaptın diye :D doğuştan benimki. Açıkinca beynim sadece yemeğe odaklanıyor. Çok güzel istahim var. Mesela 2 saat önce fırında patates yedim az önce de kalanları yedim. Bazen kendimi kaybedip çorba tenceresini kafama dikebiliyorum. İlaç kullanınca iştahım kesilir ama.
Sana tavsiyem doktora gitmeye çalış (MHRS sisteminden hemen alırsın ya da alo 182).
Olmadı bı fitness salonuna git. Hocalarla konuş bu konularda bilgi sahibi olurlar kendileri. Kilo alma programı verir sana. Şimdilerde hemen hemen her yerde fitness var. Aylık 70-80tl civarı bir ücreti olur sana. Ha daha ucuz yerler de var. Durumuna göre bulursun. Bunu gerçekten kafaya taktiysan fitnessa gitmeni tavsiye ederim çünkü zayıf da olsan fitness seni kendine getirir. Sadece şişmanlar ya da vücut geliştiricileri gitmiyor. Hatta gittiğim bazı yerlerde zayıflıktan yakınan çok insan gördüm. Dışarıda yürürken bayrak gibi dalgalanan arkadaşlarım da fitness salonuna giderek duzeldiler.

Ayrıca kilon az gibi gelmedi bana. Bence boyuna göre iyi. Şişmanlığı hiç tavsiye etmem. Sonra pantolon bulamıyorsun. Gerçi ben biraz rahat,bol giyiniyorum. Seni bilmem ama hayırlısı.

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
Beyler Zayıfım Ama Cılız Falan Değilim Haberinz Olsun Kalıbım Var Fitness Evde Kendi İmkanlarımla Yapıyorum 10 KG 2 TANE dambıl var fakat etrafımdakilerin bana zayıf oldugumu kilo almam gerektiğini soylu hep bnde istiyom zaten verdiğiniz fikirler birbirinden güzel denicem en fayfalı olanı kullanacam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.