6000-7000 TL arası laptop

cipher5860

Yeni üye
10 Şub 2019
37
0
Laptop alacağım şu an fiyatı en iyi olan Monster Abra A7 v11.1.1 özellikleri;
İşlemci: Intel Coffe Lake 2.6>4.5ghz
Ekran Kartı: GTX 1650
RAM: 8gb
Ekran: 17.3 fhd
SSD: 480 GB
Fiyat: 6900
Daha uygun fiyata aynı yada daha performanslı bir laptop varsa yazabilirsiniz, şu ana kadar bulduğum en uygunu bu
*Monster kullanıcıları da öneri yaparsa güzel olur*

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Benim laptopumdan sadece ekran kartı değişik bende 1050ti modeli var tek sorunum ses az cıkıyor ve genelde turbo fan devreye giriyor bilgin olsun fan sesi yaşarsın.

'Flash

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
814
14
røøt@:~#
Selam,

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V15-2.html

Bunu özelleştirebilirsin. Ben mesela şöyle yaptım:
J8R8PO.png

36boysw

Üye
26 Mar 2018
162
0
Monster tavsiye etmem. Windows harici hiçbir işletim sistemi kurulmuyormuş. Ben ubuntu kurmayacaksam ne anlarım o PC'den?

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Konu basligini gordugumde Monster Abra A5 V16.2.2'yi önermek icin girdim konunuza. :) Bir arkadasim icin birkac gundur en fazla 6000 TL civarinda laptop bakiyorum. Benim de bulabildigim en mantikli bilgisayar bu oldu. Monster konusunda hala endiselerim bulunmakla birlikte musteri hizmetlerinin ve ilginin eskisi gibi kotu olmadigini, aksine cok cok iyi oldugunu birkac kisiden duydum. Ayrica sizin yazdiginiz bilgisayara 7000 TL vermektense daha dusuk bir modeli secip isinize yarayacak ozellikleri ozellestirme kismindan yukseltmeniz daha iyi olur. Ornegin 17.3 inc oldugunun farkindasinizdir. Bu normal bir kullanici icin baya buyuk bir boyuttur. Sadece oyun icin alip masaustu gibi kullanip tasimayacaksaniz iyi olabilir ancak oyun bilgisayari olsun ama biraz da kibar olsun diyorsaniz sizin bahsettiginiz modelde goze carpan ilk sey ekran boyutu oluyor ve oldukca buyuk. Bunun yerine V16.2.2 daha mantıklı olur diye düşünuyorum. Tabii ki sahsi fikrim.. :)

Son düzenleme:

cipher5860

Yeni üye
10 Şub 2019
37
0
Konu basligini gordugumde Monster Abra A5 V16.2.2'yi önermek icin girdim konunuza. :) Bir arkadasim icin birkac gundur en fazla 6000 TL civarinda laptop bakiyorum. Benim de bulabildigim en mantikli bilgisayar bu oldu. Monster konusunda hala endiselerim bulunmakla birlikte musteri hizmetlerinin ve ilginin eskisi gibi kotu olmadigini, aksine cok cok iyi oldugunu birkac kisiden duydum. Ayrica sizin yazdiginiz bilgisayara 7000 TL vermektense daha dusuk bir modeli secip isinize yarayacak ozellikleri ozellestirme kismindan yukseltmeniz daha iyi olur. Ornegin 17.3 inc oldugunun farkindasinizdir. Bu normal bir kullanici icin baya buyuk bir boyuttur. Sadece oyun icin alip masaustu gibi kullanip tasimayacaksaniz iyi olabilir ancak oyun bilgisayari olsun ama biraz da kibar olsun diyorsaniz sizin bahsettiginiz modelde goze carpan ilk sey ekran boyutu oluyor ve oldukca buyuk. Bunun yerine V16.2.2 daha mantıklı olur diye düşünuyorum. Tabii ki sahsi fikrim.. :)

Aynı özellikte 15.3 boyutta buldum, evet taşıyacağım için daha iyi olacak. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.