Akıllı telefonlardan hack yapılabilir mi ?

D3R

Yeni üye
1 Ara 2020
9
3
İstanbul
Gerçekten çok merak ettiğim bir konu . Akıllı telefonlardan pc olmadan hack yapma imkanı var mıdır ? Mesela wp erişimi sosyal medya hack gibi şeyler yapılabilir mi? Lütfen bilen biri yazsın çok merak ediyorum:)

Çözüm
Merhabalar,

Telefonlar üzerinden Hacking yapılabilir. Bir bilgisayar kadar etkili olmasa da yapılabileceklerin kalitesi maksimum düzeydedir. Termux kullanılır mesela. Toolları yükleyip çalıştırarak birçok şey yapabilirsiniz.

Kamera sızma
Cihaza sızma
Güvenlik kameralarına erişme
SMS bomber
DDoS Attack
Brute Forces

Yapabileceklerinizin birkaçıdır sadece, kali Linux ile yapılabilecekler burada da mevcuttur.

Ayrıca eğlenceli kodlar da mevcut, Hacking yaparken mola verdiğinizde kullanabilirsiniz. 😊

Kod:
pkg install sl

sl

Yazdığınızda ekranınızda bir tren geçecektir.

Kod:
pkg install cmatrix

cmatrix

Bu kod sayesinde terminal ekranınızdan, hani filmlerde olan, yeşil renkli yazılar akar ya, aynı şekilde...

muhammedakin1x

Yeni üye
3 Şub 2022
11
6
ben 2018 yılarında telefondan hack yapardım oldukca rahat tı ama 2022 yıllı için böyle bişey mümkün degil instegram bütün yöntemlere karşı önlem aldı yani aslında şey olabilir pishing diye yazılııyo galiba bunu yapabilirsin yada keylloger deneyebilirsin burt force bide

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
980
88
Amacınıza Göre Cevap Değişir. Mobilde Termux ile Linux Tabanlı Bazı Hack İçin Önemli Toollar Kullanabilirsiniz. Örneğin Fbi Hack tool Termux da Çalıştırılabilir. Bu Tool İle Facebook Arkadaşlarının E Posta ve Telefon Numarasını Çekebilirsin. Ancak Mobilde Brute Force Araçlarını(Şifre Deneme Aracı) Çalıştırıp Verim Alamazsınız.
Bu Sorunuza Ancak Şöyle Cevap Verebilirim. Bilgisayardan 100 hack programı çalıştırabilirken mobilde 20 program çalıştırabilirsiniz.

muhammedakin1x

Yeni üye
3 Şub 2022
11
6
Amacınıza Göre Cevap Değişir. Mobilde Termux ile Linux Tabanlı Bazı Hack İçin Önemli Toollar Kullanabilirsiniz. Örneğin Fbi Hack tool Termux da Çalıştırılabilir. Bu Tool İle Facebook Arkadaşlarının E Posta ve Telefon Numarasını Çekebilirsin. Ancak Mobilde Brute Force Araçlarını(Şifre Deneme Aracı) Çalıştırıp Verim Alamazsınız.
Bu Sorunuza Ancak Şöyle Cevap Verebilirim. Bilgisayardan 100 hack programı çalıştırabilirken mobilde 20 program çalıştırabilirsiniz.
aynn pek bilgim de yok açıkcası aklıma bunlar geldi

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,311
1,437
(nowhere) in
Gerçekten çok merak ettiğim bir konu . Akıllı telefonlardan pc olmadan hack yapma imkanı var mıdır ? Mesela wp erişimi sosyal medya hack gibi şeyler yapılabilir mi? Lütfen bilen biri yazsın çok merak ediyorum:)
Merhabalar değerli üyemiz:
Elbette yapmak mümkündür fakat yapabileceğiniz işlemler kısıtlıdır ve zaman kaybına uğratır yani siz bir işlemi bilgisayar üzerinden yaparsınız ama telefondan yapamazsınız ayrıca bilgisayarda 1 saatte yaptığınız şeyi telefon üzerinde 2 saatte yapabilme ihtimalininiz var.
Telefon üzerinden terminal olarak Termux kullanabilirsiniz.
İyi Forumlar Dilerim.

xxmy34

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
260
116
KARA TOPRAK
Merhabalar,

Telefonlar üzerinden Hacking yapılabilir. Bir bilgisayar kadar etkili olmasa da yapılabileceklerin kalitesi maksimum düzeydedir. Termux kullanılır mesela. Toolları yükleyip çalıştırarak birçok şey yapabilirsiniz.

Kamera sızma
Cihaza sızma
SMS bomber
DDoS Attack
Brute Forces

Yapabileceklerinizin birkaçıdır sadece, kali Linux ile yapılabilecekler burada da mevcuttur.

Ayrıca eğlenceli kodlar da mevcut, Hacking yaparken mola verdiğinizde kullanabilirsiniz. 😊

Kod:
pkg install sl

sl

Kod:
pkg install cmatrix

cmatrix

Bu kod sayesinde terminal ekranınızdan, hani filmlerde olan, yeşil renkli yazılar akar ya, aynı şekilde yazılar akacaktır. Bu komut çalışırken telefon klavyenizden renklerini de değiştirebilirsiniz. Hatırlıyorum ki sayılara bastık sıra hızları da değişiyordu.

Ekstra eklemek istediğim bu kısımdan sonra okuduğunuz için teşekkür ederek yazımı bitirmek isterim.

İYİ FORUMLAR DİLERİM...

Çözüm

'Syera

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
Merhaba @D3R
Sosyal Medya hacki yapmak şu anda iki adımlı doğrulamak dan dolayı pek mümkün değildir. Telefonunuzdan gerekli kaynaklara ulaşarak hack yapabilirsiniz. Sosyal Medyada ise Sosyal Mühendislik yöntemlerini deneyerek yapabilirsiniz.
iyi forumlar..

Kanbiçer

Yeni üye
9 Eyl 2021
48
16
17
Evet vardır termux üzerinden yapılabilir Turk-Sploit gibi etkenlerle sosyal medya gibi etkenlerde Hack yapabilirsin ( Hack yapmak suçtur 15 yıl cezası var).

Bu arada dediğin her şey yapılabilir.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Evet yapılabilir sosyal medya hesabı hacklemek hatta droidsqli isimli bir program sayesinde SQL acıklı sitelerin database'ini çekebilirsiniz. Wordpress admin panellerine girmek biraz zor olur çünkü brute force programı fln yok. Onun dışında Limbo isimli program ile android telefonunuza sanal makine olarak Windows Xp yukleyebilirsiniz ve ordan hack yapabilirsiniz.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Mobil de PC gibi bir işletim sistemine sahip olup bazı kısıtlamaları olsada PC gibi hareket edebilmekte sosyal medya Hacking yollarında başlıca şeyler bulunmakta pshing sosyal mühendislik brute force bu 3 yöntemden başka yöntem pek bulunmamakta bu 3 yöntem de mobilden yapılabilmektedir buda sorunuza cevap olarak evet mobil üzerinden sosyal medya Hacking yapılabilmektedir

Licht

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
450
935
Layer7
Öncelikle Merhaba Değerli Üye,
Telefondan Hack Tabiki Yapılır siz gözlemlediğim kadarıyla sanalda instagram üzerinden ilerlemek istiyorsunuz formumuzda birçok method mevcut fakat çoğu fix yedi ve instagram için sizin yeni methodlar bulmanız gerekir fix yememesi için eğer pirshping ile çalmak istiyorsanız instagramın dm üzerinden atmanızı önermem çünkü instagram tesipt ettiği zaman size dm banı koyuyor yani kendi methodlarınızı bulmanız zorunlu

D3R

Yeni üye
1 Ara 2020
9
3
İstanbul
Merhabalar,

Kamera sızma
Cihaza sızma
SMS bomber
DDoS Attack
Brute Forces

Kod:
pkg install sl

sl

Kod:
pkg install cmatrix

cmatrix

Bu kod sayesinde terminal ekranınızdan, hani filmlerde olan, yeşil renkli yazılar akar ya, aynı şekilde yazılar akacaktır. Bu komut çalışırken telefon klavyenizden renklerini de değiştirebilirsiniz. Hatırlıyorum ki sayılara bastık sıra hızları da değişiyordu.

Ekstra eklemek istediğim bu kısımdan sonra okuduğunuz için teşekkür ederek yazımı bitirmek isterim.

İYİ FORUMLAR DİLERİM...
Sayenizde bir şeyler öğrendim . Gerçekten:)) şimdi yavaş yavaş ilerlerken yine forumdan sorularım olacak. İnşallah sizin gibi yorum yapanlara denk gelir sorularım . Allah razı olsun.

xxmy34

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
260
116
KARA TOPRAK
Sayenizde bir şeyler öğrendim . Gerçekten:)) şimdi yavaş yavaş ilerlerken yine forumdan sorularım olacak. İnşallah sizin gibi yorum yapanlara denk gelir sorularım . Allah razı olsun.
Merhabalar,

Öncelikle Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. 😊

Sorulan soruya karşın Özünü veren, örneklere sahip olan, isteneni en güzel şekilde veren yanıtlar yazmaya çalışmaktayız.

Forum içerisinde birçok konu hakkında soru sorabilir ve yanıtlarını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca diğer konu başlıklarına bakarak, açılmış konuları görebilir, daha fazla şeyi detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Sorularınız olursa da Yardım Merkezi daima sizlerle.

İYİ FORUMLAR DİLERİM...

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Merhabalar,
Gerekli cevaplar verilmiş ancak bir "
termux eğitim" arşivini sizlerle paylaşmak istedim. Dosyada bulunan videoları "online" olarak izleyebilirsiniz. (İndirmenize gerek olmadığı için virustotal sonucunu eklemiyorum. Dilerseniz kendiniz URL'i taratabilirsiniz.) Temel komutlardan, daha ileriye doğru video ve dosya şeklinde ilerliyor.

ipccl5o.PNG

Rich (BB code):
>>>>> https://mega.nz/folder/PNkWVRza#QPNLkpIB6lcq7BzuqhXCBA (Dosya tarafımdan yüklenmemiştir.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.