AY'a ilk ayak basan adam anlatıyor!!!(MUTLAKA OKUYUN)

Secret26

Katılımcı Üye
7 Şub 2010
537
0
Eskişehir
Gerçekliğini iddaa edemem değerli arkadaşım, fakat saçmalık demen beni ve bir çok kişiyi ilgilendiriyor bu hususta bir kaç tavsiyem olacak.
Bilmem kaç kere kur-an ayetlerini okudun, kaç din dersine girdin veyahut söyleşisine katıldın...
Dinimizde olağanüstü olayların olduğu kesinen belirtilmiştir, ki insan üstü herşeye inanıyoruz da bunlara mı inanmayacağız?

rzr09

Üye
26 Kas 2010
65
0
Arkadaslarr bnce bunu yazan arkadas İslam'a ilgi çekmemiz için yazdıgı bir yazıdır
Ama Suna hiç inanmadım Armstrong irkildi ’Hey, bu müzik sesi ne?’ Mısırlılar gülmemek için kendilerini biraz tuttular. Sonra da cevap verdiler ’O müzik değil, Ezan.. Müslümanlar bu söz karşısında gülmezler aksini sinirlerler bnce bn sinirlendim çünkü ilk duydugum zaman

dj_moda

Üye
18 Ocak 2009
72
0
hava olmayan yerde sesde olmaz diyen arkadaşlar kulakdan dolma bilgiler ile konuşuyorlar.Bilmiyorsan bir bilene sor yada sus.
bir...ısık ve ses uzayda hiç bir zaman yok olmaz.surekli yoluna devam eder bir yere carparsa yön degiştirir.yıldızların ışıgının bize ulaşması gibi hemde o gördukleriniz milyarlarca yıl öteden gelen ısıklar.
iki ses de aynen böyle bir kavram...burada yazılan yazı kısmen dogru ama abartılmış...
yuri gagarin de ismi nasıl yazılıyor bilmiyorum ama turkce okunuşu ile yazdım.
ezan sesi duymuşdu.
son olarak muslumanlar inanırsa herkes inanır mantıgına cok guldum...
adamlar muslumanları bu kadar aşagılayacak sonra da onlar ınanıyor diye tum dunya inanacak öylemi sanırım bu durum da tum dunya musluman olurdu...

ralka

Katılımcı Üye
21 Eki 2007
503
11
Dortmund / unna
%100 yalan neden derseniz burdaki herkeze simdi aya cikilmadi hikayesini anlatsak onuda okeylerler ;) ee nerde kladi o zaman %100 yalan bence bu alakasi bile yok

ApuLitik

Katılımcı Üye
28 Ağu 2011
277
0
AdaNa
Şimdi Mantıken Aslında Bu Gerçekleşmiş Olabilir..

Ama Bunu Bir Parazitin Yapdığı ve ABD Ye Yapdığı Saçmalığını

Kanıtlar.. Uzayda Yaşam Olabilir..

Dinimizde Bile Bu Olayın Gerçekleşmesi İmkansız..

Çünkü İnsan Oğlunun Gözlerinde Kulaklarında ve Daha Başka Başka

Duyu Organlarında Perde Vardır ve Öbür Dünyayla Hiç Bir Şekilde

Ölmeden Yaşıyorken Bir Bağ Kurulamaz.. Ama Bu Bile Onun Olmadığı

Açığını Göstermez Gerçekden Güçlü Kanıtlar Gerekir..

cruz*

Yeni üye
30 Ocak 2010
38
0
In Cruz* City
uzayda hava olmadığını kim söylüyor arkadas hersey faso fiso kimse maskesini çıkarıp nefes almışmı ki belki bizim bilmediğimiz gaz doludur uzay olamazmı bu amerikalı salakların her dediğinde inanmayın biraz mantıklı düşünün mantıklı yok neymiş marsa fotoğraf çekmesi için bilmem ne robotu göndermişler bir kere su var sürekli yer değiştiren bir gezen değilmi mars düny gibi güneşin etrafında dönmüyormu dönüyor peki şu an ki uzay mekiği ile 18 ayda sadece gidiş mesafesinde olan mars 18 ay sonra bu gemi vardığında hala aynı yerdemi kalıyor ya da nasıl bir sinyal gönderiyorki yönünü bulabiliyor yada 18 aylık bir sürede gidiş mesafesinde olan marsa bu araç giderken bu kadar yakıtla nasıl dünyadan ayrılabiliyor yada o kadar yakıtı nasıl ayarlayabiliyorlar hepsi koskoca bir yalan

Çok haklısın arkadas madem öle şeyler war kanıtlasınlar bizede NASA ne biliosa bizede açıklasın deilmi ?

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
Kimse aya çıkmamış kardeşim senaryo amerikanın uydurması araştırın öyle konu açın amerikanın aya çıktığı büyük bir yalan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.