Bilgisayar Aşırı Geç Açılıyor

B4TT4LG4ZI

Üye
8 Ara 2018
83
0
Cehennem
Masaüstü bilgisayarımın kasadan açma tuşuna basıyorum, sonra f2 ye basmadan hiçbirtürlü açılmıyor. Daha sonra ekran simsiyah oluyor, kasadan reset tuşuna basıyorum. Windows ekranı geliyor şifreyi giriyorum ekran siyah oluyor ve en az 20 dakika bekliyorum açılmasını. Çözüm yolu falan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi forumlar.

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,210
1,463
Bios pilini çıkartıp 30 dk bekleyiniz tekrar takıp açınız. Açılıştaki sorulan soru genelde bios pilinin bitmeye yakın olmasından kaynaklı sorulur. Ayrıca bilgisayarın fişini durmadan çıkarıp takmayın.

Ranger_THT

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
261
10
/etc/shadow
Merhabalar .Arka Planda boşa çalışan uygulamaları kapatınız. Olmazsa virüs taraması yapınız o da olmazsa sistemi fabrika ayarlarına sıfırlayınız.

BKNZ:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ViIK-7hYV0U[/ame]

//İyi Çalışmalar.

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
47
Masaüstü bilgisayarımın kasadan açma tuşuna basıyorum, sonra f2 ye basmadan hiçbirtürlü açılmıyor. Daha sonra ekran simsiyah oluyor, kasadan reset tuşuna basıyorum. Windows ekranı geliyor şifreyi giriyorum ekran siyah oluyor ve en az 20 dakika bekliyorum açılmasını. Çözüm yolu falan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi forumlar.

HDD-SSD Hasar Görmüş Olabilir veya Başlatma Seçeneklerinden Her şeyi devre dışı bırakın şunlar hariç ("Windows Defender - Realtek vb.")

vbnet

Yeni üye
3 Haz 2015
37
0
Anonymous
Bios ayarlarınızı default yapın F2'ye basmadan geçmek içinde boot menu ekranını biraz kurcalayın, enabled disabled gibi olan şeyleri tek tek deneyin.. Geçen gün aynı sorunu bende yaşadım.

swezty06

Üye
10 Eyl 2015
101
0
Dostum yazilimsal birsey degil format at diyenlere aldiris etme ciddi soylediklerini sanmiyorum tecrubesiz degiller ise harddiskinle alakali bir problem onbellegi iyi olan bir harddisk hizli sistemi baslatir ssd yada iyi bir harddisk almani oneririm

B4TT4LG4ZI

Üye
8 Ara 2018
83
0
Cehennem
B4TT4LG4ZI
1 bios güncelle ve bios pili yenile
2 fanları yağlı kontak sprey ile temizle
3 işlemci ve elran kartı termal macunları yenile
4 sıfır format at sorun kalmaz :)

Format atacağımda kendi dosyalarımı yedekleyebilirsem 70 GB küsür dosya var hepside önemli. Herneyse teşekkürler iyi forumlar.

Dostum yazilimsal birsey degil format at diyenlere aldiris etme ciddi soylediklerini sanmiyorum tecrubesiz degiller ise harddiskinle alakali bir problem onbellegi iyi olan bir harddisk hizli sistemi baslatir ssd yada iyi bir harddisk almani oneririm

Şuan kullandığım hdd nin aynısından bir tane yedek var. İkisini aynı anda takınca kasadaki elektrikmi gidiyor artık ne gidiyosa kasanın açma tuşuna basınca hiçbir etkileşim göstermiyor. Eskiyi çıkarıp yedekte olanı takıncada aynı şey oluyo kasa açılmıyor. Bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz.
Teşekkürler iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.