Bilgisayara ubuntu yükledim geri windowsa çevirmek için ne yapmaliyim

4 Haz 2015
188
0
router
Bilgisayara ubuntu yükledim geri windowsa çevirmek için ne yapmaliyim bilen varsa bana yardımcı olabilirmi windows 7 64bit kurmak istiyorum

Son düzenleme:

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,187
579
26
Sakarya
1. Yüklemek istediğiniz Windows sürümünün iso dosyasını winusp programı ile usb belleğinize yazdırın,
2. "gparted live cd" yi indirip boş bir cd'ye çekin (ubuntu'daki cd yazma programı ile) ve öncelikle bilgisayarınızı bu cd ile boot edin,
3. "gparted live cd" ile çalıştırdığınız bilgisayarın ext4 olan dosya sistemini ntfs olarak biçimlendirin,
4. windows yüklü usb belleğiniz ile artık işletim sistemini kurabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.