Bir Instagram Kullanıcısının Telefon Numarası Nasıl Öğrenilir?

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
83
İnstagram hesaı var birtane telefon numarasını bulmak istiyorum isim soyisim yasadigi sehir var elimde bilgi sadece nasıl bulabilirim numarasini

Moderatör tarafında düzenlendi:

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
Cevap: İnsatgramda hesab üzerinden telefon nasıl bulurum

osint toolları ile yada deep web de patlamış data lar var oralardan bulabilirsin instagram için fbi tools var onu söylüyorlar osint olarak iyimiş ama hiç kullanmadım ben osintgram kullanıyorum ama mail adresi alıyorum genelde ordan mail ile phising yapıyorum

28 Mar 2020
130
14

Merhaba değerli üye,

Aşağıdaki konuyu inceleyiniz.Oradadaki gibi script kurup sosyal mühendislik ile öğrenmeniz mümkün.

https://www.turkhackteam.org/instagram/1621587-instagram-telefon-numarasi-bulma-pirikoo.html

Eğer olurda bu konuda inandıramazsan facebook hesabını iste başka bir fake hesaptan takip et ve tokenini FBI tool ile kullan tool sana telefon numarasını verecektir. :)
Tool ile ek açıklama : https://secnhack.in/fbi-facebook-information-gathering-tool/

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,764
409
Sydney

Merhabalar, z-shadow gibi sosyal mühendislik için script veren siteler mevcut olabilr. Bunlar yardımı ile karşınızda ki kişiyi kandırıp hesabına girebilir sonra da telefon numarasını alabilirsiniz.
İnstagram için OSINT araçlar mevcut ama hiç biri bu tür bilgileri göstermez sadece genel bilgileri (kaç fotoğrafı var, kaç takipçisi var, kaç kişiyi takip ediyor, vs.) gösterir. Bu yüzden en iyi yol sosyal mühendisliktir.

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
83

belli etmeden numarasını bulmam gerek eğer bi şekilde facebook unu aldım diyelim başka yerlerdede görmüştüm facede numara bulmak daha kolaymış nasıl bulabilirim

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram

Merhaba

Sosyal mühendislik ile öğrenmek kesin yöntemdir. Kurbanla bir hesaptan iletişim kurun. Hatta arkadaşının hesabını açın. Örneğin yakın arkadaşı Ahmet olsun. Onun hesabını açıp ortak arkadaşlarına istek atın. Böylece inandırıcı olur. Sonrasında kurbana yazın. "Kanka ben telefonu sıfırladım her şeyim gitti. Telefon numaramı da değiştirdim. Ders linklerini almam da lazım. Telefonunu verebilir misin? WhatsApp'tan konuşalım.

Bu sadece bir örnek böyle bir sosyal mühendislikle telefonunu öğrenebilirsiniz.

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
243
-Türkistan-

Sosyal mühendislik konusunda kendinizi geliştirin. Bu şekilde konuşma becerinizi kullanarak, kurbanınız hakkında istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
83

osint toolları ile yada deep web de patlamış data lar var oralardan bulabilirsin instagram için fbi tools var onu söylüyorlar osint olarak iyimiş ama hiç kullanmadım ben osintgram kullanıyorum ama mail adresi alıyorum genelde ordan mail ile phising yapıyorum

ben kali linux uzerinde pip2 install -r requirements.txt yaziyorum pip2 cant found yazio bu komutu nasıl aktiflestircem büsrü kaynakdan farklı şeyler indirdim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.