Bir Miktar param var ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mortalanqel22

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
409
0
Löseve bağışlayabilirsin veya sokak hayvanlarını doyurabilirsin .
Havalar soğuyor sokakta gördügüm hayvanlara üzülüyorm bazen.

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Kış mevsiminde olduğumuzu düşünürsek o paraya en çok ihtiyacı olanlar hayvanlardır diye düşünüyorum, bağış yapacak çok yer var fakat triaj yaptığımızda öne o çıkıyor bana göre.

smilemert

Üye
15 Eki 2014
204
0
bence en mantıklısı tht için ayırabilirsin hocam eğitim setleri alarak forumda paylaşabilirsin emin ol çoğu kişinin sevabını alırsın :)

StaLinux

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
438
0
Ağabey sana bir öğrenci olarak söyleyeyim,Aklına ilk köy okulları gelsin.Veya hiç olmadı şehit çocukları/aileleri olabilir.Ha camii konusunda birşey diyemem sen bilirsin ama zaten her sokakta cami var.Eğitimi ilk plana atarsan daha hayırlısı olacak gibi ağabey.Çocuklar geleceğimiz çünkü.Selametle ağabey.

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Ben olsam
Bi site kurar sadece tht ailesine mahsus eğitim verirdim yazılım gibi
kalırsa para köydeki çocuklara yada fakir çocuklara verirdim eğitim masrafına verirdim

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
36
Eğer vaktiniz varsa vakıf, yardım kuruluşu tarzı yerlere bağışlamak yerine örneğin; kendiniz kitap, giyisi v.b alıp ihtiyacı olan çocuklara dağıtabilir, erzak alıp ihtiyacı olan evlere götürebilir veya sokak hayvanlarını besleyebilirsiniz. Sizin için hangisi daha öncelikli geliyorsa o yönde bir adım atabilirsiniz ama birikiminizi adım atması için başkalarına emanet etmeyin. Niyet önemli evet, lakin niyetinizi takip etmeniz de niyet kadar önemlidir. Şimdiden yapacağınız iyilik adına teşekkür ediyorum.

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
458
'
Ağabey sana bir öğrenci olarak söyleyeyim,Aklına ilk köy okulları gelsin.Veya hiç olmadı şehit çocukları/aileleri olabilir.Ha camii konusunda birşey diyemem sen bilirsin ama zaten her sokakta cami var.Eğitimi ilk plana atarsan daha hayırlısı olacak gibi ağabey.Çocuklar geleceğimiz çünkü.Selametle ağabey.
Fikriniz güzel değerlendireceğim

Ben olsam
Bi site kurar sadece tht ailesine mahsus eğitim verirdim yazılım gibi
kalırsa para köydeki çocuklara yada fakir çocuklara verirdim eğitim masrafına verirdim

Bu konu forumda değerli çalışmalar yapılıyor Başta değerli yöneticimiz DeneyimsizDenek olmak üzere fikriniz için teşekkür ederim :)

Eğer vaktiniz varsa vakıf, yardım kuruluşu tarzı yerlere bağışlamak yerine örneğin; kendiniz kitap, giyisi v.b alıp ihtiyacı olan çocuklara dağıtabilir, erzak alıp ihtiyacı olan evlere götürebilir veya sokak hayvanlarını besleyebilirsiniz. Sizin için hangisi daha öncelikli geliyorsa o yönde bir adım atabilirsiniz ama birikiminizi adım atması için başkalarına emanet etmeyin. Niyet önemli evet, lakin niyetinizi takip etmeniz de niyet kadar önemlidir. Şimdiden yapacağınız iyilik adına teşekkür ediyorum.

Çok Anlamlı değerli fikriniz i değerlendireceğim
Ben teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.