Bluetooth Kulaklığım bilgisayarıma bağlanmıyor

ozzgurylmzz

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
293
0
ANKARA
Merhaba uzun süredir bluetooth kulaklığım var bilgisayara takmamıştım hiç bi bağlıyım dedim aygıtı bluetooth aygıtı ekle kısmında görüyor ancak eklemiyor
Kod:
Bu Aygıt Bu Bilgisayara Eklenemedi
diyor veya
Bu aygıt eklendi diyip aygıtlar ve yazıcılara girince kapalı gözüküyor ama bakınca bluetooth mod diyip ışıkları yanıp sönüyor yani bağlanmıyor [KULAKLIK TELEFONDA ÇALIŞIYOR] sorunun çözümünü bilen varmı

enesaykut

Yeni üye
19 Tem 2014
1
0
bendede benzer sorun var bluetooth kulaklığı görüyor fakat bağlan deyince "pin'i denetleyin ve yeniden deniyor fakat pini filan sormuyo değiştiricekte yer bulamadım nasıl yapıcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.