Böyle bir müzik nasıl iner

*L0RD*

Katılımcı Üye
14 Mar 2012
379
0
Copy ve sağ tuş yasağı olan sitedeki kodla şarkının yolunu buldun ama indiremiyorum.Nasıl indirebilirim.Link>>>>Tıkla

İdm ile denedim.
Ctrl+S yapıpta denedim olmadı.

*L0RD*

Katılımcı Üye
14 Mar 2012
379
0
İndirebilirsen banada at güzel şarkı :D

bulursan banada at kardeşim :) Üzgünüm. bende bilmiyorum ancak idm ile olmsı lazım. sesi tanıdık geliyor ancak :/

Tamam atarım hele bir indirelim :)

Kardeş indirmeye gerek yok ki şarkıyı dinleyebiliyorsan bi aç ses kaydedici ordan kayded mp3 olarak kaydet sonra upload edersin her siteden onu istedigin gibi kullanırsın.

Dinlemek için değilki öğrenmek için :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.