Bu PC GTA V Kaldırırmı?

dedsec

Üye
1 Ocak 2015
70
0
Merhaba.
geçen ay yeni pc aldım markası acer.
özellikleri:
2.9 ghz turbo ile 3.5 sanırım (4 çekirdek)
16 gb ram
nvidia gtx 860m 2gb

sizce iyi bir seçim yapmışmıyım ve GTA V kaldırımı?
cevaplarınızı bekliyorum.

bu arada bilgisayarın linki : Tıklayın

teşekkürler...

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Gta 4 yazmışsınız :)

4k da da kaldırır değilmi

Pardon kafam karıştı :D
4k bilmiyorum ama 1080 kaldırır :D
Ama yani düşünecek olursak GTX 660 öneriliyorsa GTA 5 için seninki de GTX 860 olduğuna göre 4k da çalıştırabilir. Denemek lazım ama 1080 p çalıştırır.
Ama dediğim gibi 4k çalıştırır mı çalıştırmaz mı onun hakkında bir yorum yapamayacağım.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Kardeşim Bu Laptopda Hdd Var ssd yok ayrıca masaustunden aldığın verimi laptopdan alamazsın son sözüm nokta

Ama önerilen sistem ile arkadaşın sistemi arasındaki fark senin dediğin farkı kapatıyor zaten :D
SSD oyunun hızlı açılmasını ve bilgisayardaki veri aktarımının bilgisayar açılış, kapanış süresini ve bunu gibi şeylerin daha hızlı olmasını sağlıyor.
Yani SSD yi ekran kartı gibi görmeyin.

SSD olmadan da GTA 5 oynarsınız.
Ki GTA 5 65 GB alan istiyor. Bende 240 GB SSD + 500 GB lıktan 2 tane de normal harddisk var. Ben GTA 5 i normal harddisklere kuracağım SSD de çok yer kaplamasın diye.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Okuma yazma hızı yani.peki benim sistemimi hdd takıp birde ssd takıp gta v üzerinde denesek aman aman bir fark olurmu?
Hızlı açılır bölümler hızlı yüklenir felan.

Ama eğer gta 5 i felan ssd ye kuracaksan sana 120 GB yetmez 240 GB sıkıntı çıkarır çünkü 65 i oyuna gidecek 25-30 u sisteme bi kısmı programlara gidecek. Başka oynadığın oyunlarda vardır elbet.
Eğer alabiliyorsan 500 GB SSD al bütçen yetiyorsa :D
Yetmiyorsa Black serisi harddiskler var veri aktarım hızı normal harddisklere göre daha hızlı.

Bende 240 GB SSD var ayrıyetten 2 tanede 500 GB lık Black serisi harddisk var.
Orda aktarım yaparken saniyede 100-130 mb aktarım yapıyor.

efi17

Katılımcı Üye
3 Şub 2015
420
0
Low da da mı kaldırmaz
Low ve medıum da kesinlikle kaldıracaktır. Laptopta 860M ekran kartı var
yani orta seviye bir ekran kartı kaldırmada problem yok.
gelelim verdiğiniz parayı hak ediyormu sorusuna bu kullanıma bağlı genellikle evde takılıyorsanız
3000 TL'ye keşke masa üstü alsaydınız ama yok ben dışarda işlerim oluyor hem iş hem ardada oyun oynayıp sitres atıyorum diyorsanız paranın hakkını vermişsiniz demektir.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Low ve medıum da kesinlikle kaldıracaktır. Laptopta 860M ekran kartı var
yani orta seviye bir ekran kartı kaldırmada problem yok.
gelelim verdiğiniz parayı hak ediyormu sorusuna bu kullanıma bağlı genellikle evde takılıyorsanız
3000 TL'ye keşke masa üstü alsaydınız ama yok ben dışarda işlerim oluyor hem iş hem ardada oyun oynayıp sitres atıyorum diyorsanız paranın hakkını vermişsiniz demektir.

Ben son noktayı koyuyum bari.
GTX 860 da yüksek ayarlarda rahatça oynarsınız.

dedsec

Üye
1 Ocak 2015
70
0
efi17
tanıdıpım kişilerde masaüstü al dedi.masaüstü gerçekten güzel ancak evin içinde bile taşımak sorunken ben yazın şehir dışına vb yerlere gideceğim.bende masaüstü isterim ancak taşıma sorunu yüzünden masüstülerle pek ilgilenmedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.