cd den boot etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'SLayer

Katılımcı Üye
6 Şub 2012
656
0
VAN
slm arkadaşlar ben format atacam pc me fakat nasıl boot edecem bilmiyorum bilen varsa tam olarak nerden başlamam gerekecek anlatabilirmısınınz

alperenbozkurt

Katılımcı Üye
31 Ağu 2011
516
0
El Castillo
arkadaşım öncelikle konun yanlış yerde sorununa gelirsek pc yi açarken altta setup yazar onun başındada hangi tuşla giriliceği (Press <F2> to enter SETUP) bunun gibi yazar f2 ye bastığında BİOS menüye girersin sağ sol ok tuşlarını kullanarak boot yazana gel aşşağıdaki yazıların en üstytekine tıklayım cd romunu seç kaydedip çık pcni yeniden başlat olucak

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
pekı tsk kardeşşş

Dostum pc acılırken delete yada f8 tusuna bas bıos ekranı cıkacak orda cd den boottan okunabılmesı ıcın boot cd yı seçmen lazım daha sonra cd yı tak boottan okudugunda cd yı baslatmak ıcın bır tusa basın cıkar ondan sonra sı turkçe saten anlarsın format cd sı yonlendırır yapcan ıslemlerı

'SLayer

Katılımcı Üye
6 Şub 2012
656
0
VAN
arkadaşlar olmuyor bu tuşları basılımı tutacam kaç defa basacam acıklarmısınız herhangı bır programa ıhtıyac varmı veya CD takmaya gerek varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.