Ddos Atak Aracı-Kolay kullanım-Full Türkçe

nighty

Yeni üye
28 Mar 2020
25
0
Canada
Dos Atak Aracı-Kolay kullanım-Full Türkçe

Dos Atak Aracı
Dos atak nedir?
Dos, bir websiteye defalarca paket yollayıp yavaşlatan veya tamamen kullanıma kapatan saldırı türüdür.

Araç Açıklaması
Araç benim tarafımdan modifikasyonlar yapılıp Türkçe hazırlanmıştır.
Basit Dos saldırısı yapmak isteyenler içindir.

Kullanımı
Öncelikle
Kod:
cd
komutu ile klasöre giriyoruz.
sonra
Kod:
chmod +x ddos_tht.py
komutunu terminale yazıyoruz.
Kod:
python ddos_tht.py
komutu ile çalıştırabilirsiniz. Geri kalan bölümü Türkçe yönlendirmeli arayüz.

İndirme ve Kurulum
Öncelikle
Kod:
sudo apt install figlet
indirmeniz gerekmekte sonra
Kod:
git clone https://github.com/Nighty-34/Ddos_tht.git
ile python dosyasını indirin.
ve yazılım kullanıma hazır.
!!Yasal.txt i okumayı unutmayınız!!
Görseller
ToEka1.png

tqLBSB.png

Son düzenleme:

Aktionen

Yeni üye
1 Nis 2020
22
0
Bu şekil programların pek etkili olmadığını düşünüyorum bir sanal sunucu alıp atmak daha mantıklı ama yinede başarılar.

nighty

Yeni üye
28 Mar 2020
25
0
Canada
Bu şekil programların pek etkili olmadığını düşünüyorum bir sanal sunucu alıp atmak daha mantıklı ama yinede başarılar.

Haklısın dostum fazla etkili olmayabilir, ddos olayına fazla merağım yok daha detaylı araştırıp geliştirmeye çalışacağım. :RpS_thumbsup:

VatanACanFedaa

Yeni üye
17 Nis 2020
7
0
Cevap: Dos Atak Aracı-Kolay kullanım-Full Türkçe

abi kodları nereye yazıyoruz çok yeniyim ama yardımcı olursanız sevinirim

bybaba10

Yeni üye
25 Nis 2020
5
0
MErhaba ,
Çok acemiyim yeni başladım sayılır. Karşı taraf ip sini eğer tüm portları açıksa nmap üzerinden öyle tespit ettim yine nmap üzerinden ip bulunabilir mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.