Demokratik Toplum Partisi (DTP) Resmi Sitesi Hacked // YeniceriX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

APACHEE

Üye
28 Mar 2009
69
0
allah ne muradiniz varsa versİn sÖyleyecek hİÇ bİr Şey bulamiyorum sİzlere gÖnÜlden kutlarim ne mutlu tÜrkÜm dİyene

undergraund

Yeni üye
15 Ocak 2008
16
0
istanbul
sagolasın kardeş allah razı olsun bunlar açmış siteyi yine bir el atsan yüregimize su serpsen ben bilsem kendim yapıcamda bilmiyom

errayn77

Yeni üye
14 Ağu 2008
4
0
ellerinize kollarınıza saglık bilsem hiç durmaz ne gerekiyora yapardım sizlere yardımcı olmayı çok isterdim ama malesef ben bilgisayarı o kadar bilmiyorum ama yardımcı olabilecegim başka bir şey olursa burdayım

hakan71

Yeni üye
23 Nis 2009
10
0
vekilleri ni teker teker alıyoruz işte yakında demokratik toplum parti sini toptan kapatacaz işallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.