[DEV]İnstagram Login Sorunu Çözümü Kesin Sonuç!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MertCodex

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
451
0
Philadelphia
SSL kapalı olduğu zamanda giriyor :trl

1 Kere giriş yaptığınız hesap zaten girer tekrardan. Ayrıca aynı sistemi poyraz hosting gibi bir firmada deneyin, cy67 nickli arkadaşımız aynı scripti aynı yöntemle denemiş ve sonuç alamamış demek ki bu yaptığınız çözüm değil öte yandan demo sitenin whois baktığımda hostinginiz yurt dışı lokasyonda. Yazılım sahibi de ip class ile alakalı olduğunu söylemişti. Ben ise 1-1.5 hafta önce bu sorunu cloudflare kullanarak ip gizleyebilirsiniz demiştim instagram auth karşı.

MertCodex

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
451
0
Philadelphia
bak simdi developerden api oluşturuyosun ya onu hiçbiyere girmiyosun ya bana hiç mantıklı gelmiyor cözdüğü nedense cünki o yeni apileri biyere entegre edip girse eyvallahda oluştur bırak mantıgı sacma cok eskiden denemiştim yine deniyim dedim cünki aramaktayım login problemini deli gibi :(

Entegre etse login yapar ama takip beğeni yorum gibi işlemler yapamazsın o yüzden id pw girişe geçildi panellerde. İzinleri kaldırdı instagram.

ardatknlp

Uzman üye
30 Tem 2017
1,137
0
ANITKABİR
1 Kere giriş yaptığınız hesap zaten girer tekrardan. Ayrıca aynı sistemi poyraz hosting gibi bir firmada deneyin, cy67 nickli arkadaşımız aynı scripti aynı yöntemle denemiş ve sonuç alamamış demek ki bu yaptığınız çözüm değil öte yandan demo sitenin whois baktığımda hostinginiz yurt dışı lokasyonda. Yazılım sahibi de ip class ile alakalı olduğunu söylemişti. Ben ise 1-1.5 hafta önce bu sorunu cloudflare kullanarak ip gizleyebilirsiniz demiştim instagram auth karşı.

Dediğim gibi başka bir site daha kurdum bu yolla.Ve o sitenin lokasyonu Türkiye !

cy67

Üye
9 Ara 2017
164
0
Entegre etse login yapar ama takip beğeni yorum gibi işlemler yapamazsın o yüzden id pw girişe geçildi panellerde. İzinleri kaldırdı instagram.
burda bunu demek istemedim sadece hayır birşey değişiklik yapsın biyerde ama yok herşey aynı app oluşturdunda sana nasıl bir izin versin instagram imkansız %10000 imkansız ve şaçma
login sorunsuz olanlar hep cloudflare kullanıyor bende dün denedim başaramadım nedense oda olmadı nerde bi hata yapıyorum anlamış değilim denemedim yok kalmadı

SkennyBeatz

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
967
0
Ballarat
Evet Siteyi Kurdum İstemeyen Fake Hesap Açıp Dener Girişte Sıkıntı Yok Ama Takipçi Gönderiyor mu onu denemedim fake hesap ekleyin takipçi gelen yorum yapsın

hostingim : POYRAZHOSTİNG

cy67

Üye
9 Ara 2017
164
0
Evet Siteyi Kurdum İstemeyen Fake Hesap Açıp Dener Girişte Sıkıntı Yok Ama Takipçi Gönderiyor mu onu denemedim fake hesap ekleyin takipçi gelen yorum yapsın

yeni açılan hostinglerde sıkıntı yoki sorun eskilerde :)

Dediğim gibi başka bir site daha kurdum bu yolla.Ve o sitenin lokasyonu Türkiye !

burda bunu demek istemedim sadece hayır birşey değişiklik yapsın biyerde ama yok herşey aynı app oluşturdunda sana nasıl bir izin versin instagram imkansız %10000 imkansız ve şaçma
login sorunsuz olanlar hep cloudflare kullanıyor bende dün denedim başaramadım nedense oda olmadı nerde bi hata yapıyorum anlamış değilim denemedim yok kalmadı

arda bu arkadaşda oluşturmuş api senin şeyi kurmuş demeki alakası yok onun ile konu kaldır bence daha yararlı konu acman gerekirse oda aldın hosting firmasını acıkla

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 Tem 2015
206
0
You are not a Sandbox user for any client and there are no pending requests.

Bu aşamayı geçemedim bir türlü, problem nerede?

cerbug45

Katılımcı Üye
22 Nis 2016
425
1
Kanada
Sorun bencede Ip adresi ile alakalı. Bu girişi ben yaptım dediginizde sizin ip adresiniz Turkiye'den ise ve girişin yapıldığı yer ornek olarak Avustralya ise instagram kabul etmiyor. Yani Girişi ben yaptım dediğiniz anda sizin ip adresinizi kontrol ediyor instagram. Eğer o yabancı Ip adresi ile uyuşmuyorsa zaten boşuna, Girişi Ben Yaptım butonuna basiyoruz. Tahminim bu ama tam olay nedir bilemem.

ardatknlp

Uzman üye
30 Tem 2017
1,137
0
ANITKABİR
forumda paylaşılan 4.0.0 sc'sindede Login sorunu yoktu fakat onunda Gönderim sorunu var.
bu scripti düzenleyemezmisin sonuçta açık kaynak çalışan Logini bozuk gönderimi çalışan bir panel ile birleştirsek nasıl olur ?

Hocam ben forumda konuyu paylaştıktan sonra Takipçi gönderim sorunu ortaya çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.