Dislike butonu önerim.

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
Forumdaki teşekkür butonu konuyu beğendiğimiz anlamına geliyor ama beğenmediğimiz konularda var bular için disllike butonu eklenebilir bence çok mantıklı diğer arkadaşlarda kendi görüşünü yazarsa iyi olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Çok güzel fikir hatta mükemmel ama sevmedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

badboy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
374
0
DissLike değilde konunun üst kısmında konuyu değerlendirmeniz için bir kırılım mevcut.

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
DissLike değilde konunun üst kısmında konuyu değerlendirmeniz için bir kırılım mevcut.

O kısıma dikkat eden yok açıkcası 1 yıldız almış 2 yıldız almış bakan yok ben disslike atanlarında teşekkür edenlerin altında göründüğü bir sistem düşündüm öneri yaparken.

d3dx9

Üye
17 Tem 2016
59
0
d3dx9.psd
Forumdaki teşekkür butonu konuyu beğendiğimiz anlamına geliyor ama beğenmediğimiz konularda var bular için disllike butonu eklenebilir bence çok mantıklı diğer arkadaşlarda kendi görüşünü yazarsa iyi olur.

Öncelikle merhaba. Önerine saygı duyuyorum ama birinin konusunda ki like disslikeyi geçerse o insan üzülür. Forumda herkes bunu senin gibi karşılamayabilir. Forumda 30 yaşında abimizde var 13-14 yaşlarında kardeşlerimizde var. Herkes olgunluk gösteremez. Konunun eksik yanlarını yorumda belirtirsen o arkadaşımız araştırıp konuya ekleyecektir eminim.

Bazı arkadaşlarımız grafik tasarımlar uğraşıyor ve yeni başlamış oluyor. Bir tasarım için belki saatlerini harcıyor. O arkadaşa dislike atmak o kişiyi bu işe başlamadan soğutabilir. O yüzden bence yorum olarak eksiklerini kibar bir dille anlatmak daha mantıklı.

İyi forumlar.

'Peker

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
651
23
Kayseri
Öncelikle merhaba. Önerine saygı duyuyorum ama birinin konusunda ki like disslikeyi geçerse o insan üzülür. Forumda herkes bunu senin gibi karşılamayabilir. Forumda 30 yaşında abimizde var 13-14 yaşlarında kardeşlerimizde var. Herkes olgunluk gösteremez. Konunun eksik yanlarını yorumda belirtirsen o arkadaşımız araştırıp konuya ekleyecektir eminim.

Bazı arkadaşlarımız grafik tasarımlar uğraşıyor ve yeni başlamış oluyor. Bir tasarım için belki saatlerini harcıyor. O arkadaşa dislike atmak o kişiyi bu işe başlamadan soğutabilir. O yüzden bence yorum olarak eksiklerini kibar bir dille anlatmak daha mantıklı.

İyi forumlar.
Katılıyorum Ben Konuma Yazdım Öneri Ve Düşüncelernizi Belirtebilirsiniz diye
https://www.turkhackteam.org/grafik...taturk-wallpaper-burak-peker.html#post8847962

Vorian

Yeni üye
30 Tem 2019
29
1
.
Gereksiz. Disslike basıp geçersek konu sahibi Nerede hata yaptığını anlamaz. Bu yüzden post atarak belirtmek gerekir ki o zamanda disslike butonu gereksiz kalır.

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
ortada bir yararlı emek varsa hiçbirşey kötü değildir

Burada riskli olsada ağzımı bozacağım artık böyle aptallık yapıp böyle şeylerden duyar kasmayın emek var emek var nereye kadar devam edecek bu emek duyarı?
Her emek verilen şey iyiyse kimse kötü iş yapmıyor o zaman nerde bi' kötü iş varsa ve kötü eleştirliyorsa oraya gidip emek var ama emek var demeyi kesmelisiniz artık.

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Youtube de böyle bir şey mevcut biliyoruz.Ne eğitmenler gördüm adamlar binlerce saatini o işe harcamış hayatını ona adamış özene bezene video çekmiş daha videoyu izlemeden disslike atan öküz oğlu öküzler var o yüzden böyle bir şeye kesinlikle gerek yok

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Orası kimin umrunda ki ? Neden çok biliyormuşsunuz gibi birşeylerde bilgili olduğunuzu kanıtlamak için post atıyorsunuz ki ? Adam öneride bulunuyor sana var mı yok mu diye sormuyor.

Öneride bulunuyorsa eleştiriyede açık olması gerekir. Hiç kimse bir fikir belirtmezse önerinin anlamı kalmaz. Ayrıca adam her şeyi bildiğini söylememiş buna hangi kanıdan vardın?

Dostum dislike butonu olursa attığımızda neyi beğenmediğimizi neyi eleştirdiğimizi konu sahibi bilemez. Bir şey beğenilmediyse ayrıntı vermek gerek ki çözüm oluşturulsun. Bu yüzden saçma.

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Burada riskli olsada ağzımı bozacağım artık böyle aptallık yapıp böyle şeylerden duyar kasmayın emek var emek var nereye kadar devam edecek bu emek duyarı?
Her emek verilen şey iyiyse kimse kötü iş yapmıyor o zaman nerde bi' kötü iş varsa ve kötü eleştirliyorsa oraya gidip emek var ama emek var demeyi kesmelisiniz artık.

tasarıma yeni başlayan birisini örnek alalım kötü bir tasarım olabilir fakat iyi olumlu yorumlar ve teşekkür ederek onun daha iyi çalışmasını sağlayabiliriz ki siz şimdi yeni başlayan adama likeden fazla dislike atarsanız o adamda ne heves kalır nede ileriye dönük bir hedefi veya hayali

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
tasarıma yeni başlayan birisini örnek alalım kötü bir tasarım olabilir fakat iyi olumlu yorumlar ve teşekkür ederek onun daha iyi çalışmasını sağlayabiliriz ki siz şimdi yeni başlayan adama likeden fazla dislike atarsanız o adamda ne heves kalır nede ileriye dönük bir hedefi veya hayali
hmm yukarda attığın mesaj öneri ile ilgili değil kötü eleştiri kısmı ilede ilgili iyi emek olan hiçbir şey kötü olmazmış aynen kardeşim konuyu böyle çevir sen.

badboy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
374
0
Orası kimin umrunda ki ? Neden çok biliyormuşsunuz gibi birşeylerde bilgili olduğunuzu kanıtlamak için post atıyorsunuz ki ? Adam öneride bulunuyor sana var mı yok mu diye sormuyor.

Sana niye battı bu kadar. kırdırma kalbini gece gece. Ne yazıp yazmıyacağımı sana mı soracağım. Sen kimsin?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.