domain hack stratejisi

By King

Üye
8 Nis 2012
72
0
Domain hack strajedisi Domain Hack Stratejisi

Ilk olarak Hedef siteye whois cektim,Senaryom geregi whois bilgilerinden ögrenmek isdedigim : domainin kurulu oldugu hosting firmasini ögrenmekdi.

Whois sonucunda domainin Strato isimli bir firmaya kayitli oldugunu ögrendim.
Google dan strato diyerek aratdigim zaman strato.de isimli bir internet sitesinde domain hosting firmati veren bir firmayla karsilastim, Whois bilgilerinde de sahsin adresinide almanya olarak görünce TAMAM dedim isde buradan aldi....Neyse planim su..
Strato firmasina bugün aksam bir mail yolladim ve benim bir internet sitem var ben strato ya transfer etmek istiyorum transfer ücreti ne ödeyecegim diyerek bir mail yolladim.Buradaki soru yada alacagim sonuc hic önemli degil ben sadece hosting firmasindan bir mail almak icin yazismaya girdim.

Söyle düsündüm onlar bana bir mail yolladiklarinda ben mailde sunlara bakacagim bu firma
Müsterilerine mail yollarken nasil bir taslak kullaniyor.Hangi renkleri kullaniyor.Resim logo gibi grafikler ekliyor mu bunlari ögrene bilmek icin mail yolladim sanirim pazartesi cevap gelecekdir.
Ben diyorum ki....
Hosting firmasindan bana bir mail gelecek bende gelen mailin tasl*gini ayni sekilde kopyalayacagim,ve kurbanimin domaini alirken kullandigi daha dogru whois sorgusunda elime gecen mailine bir fake yollayacagim.
Maili gönderen [email protected] olacak
icerik
Sayin xxxx.xxxxx
Internetin yeni trendi olarak görülen webtasarimcilarin gözdesi olan rss uygulamalarini kendi sitenide de kolayca kullana bilirsiniz.Bu imkani sizlere biz sunuyoruz. Kontrol paneline girerek ayrintilari okuyunuz......
color=#d60000www.strato.de
sahis strato.de adresine tiklayinca benim kurdugum bir fake sitesine ulasacak.sahsin bu sitenin fake oldugunu anlamamasi icin.
Html kodlari kullanarak adres satirini kaldiracagim,Ekrandan beyaz bir sayfa cikacak ve sol tarafta color=#d60000www.strato.de portal giris yap kontrol paneline giris yap secenekleri olacak sahis kontrol panelime gir tikladigi zaman sifresini ve domain adresini soran bir sayfa cikacak domain ve sifresini yazip gönder e bastigi zaman sifreler bana gelecek.Ve Kurban gönder bastigin da bir flash cikar ve yükleniyor cikar 8-9 saniye sonra
Yeni bir sayfa cikar söyle
Teknik bir sorundan dolayi yönlendirileceksiniz. seciniz
Webhosting, Online Shops und Server von STRATO portalina yönlendirilmek istiyorum(bunu tiklarsa strato.de girer)
islemi iptal ederek sonra denemek istiyorum....(bunu tiklar sa sayfa kapanir)

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
güzel bence, firmaya mail atıp gelen mailin taslağını almak çok güzel..

marazali34

Yeni üye
28 Tem 2009
6
0
Domain hack strajedisi Domain Hack Stratejisi

Ilk olarak Hedef siteye whois cektim,Senaryom geregi whois bilgilerinden ögrenmek isdedigim : domainin kurulu oldugu hosting firmasini ögrenmekdi.

Whois sonucunda domainin Strato isimli bir firmaya kayitli oldugunu ögrendim.
Google dan strato diyerek aratdigim zaman strato.de isimli bir internet sitesinde domain hosting firmati veren bir firmayla karsilastim, Whois bilgilerinde de sahsin adresinide almanya olarak görünce TAMAM dedim isde buradan aldi....Neyse planim su..
Strato firmasina bugün aksam bir mail yolladim ve benim bir internet sitem var ben strato ya transfer etmek istiyorum transfer ücreti ne ödeyecegim diyerek bir mail yolladim.Buradaki soru yada alacagim sonuc hic önemli degil ben sadece hosting firmasindan bir mail almak icin yazismaya girdim.

Söyle düsündüm onlar bana bir mail yolladiklarinda ben mailde sunlara bakacagim bu firma
Müsterilerine mail yollarken nasil bir taslak kullaniyor.Hangi renkleri kullaniyor.Resim logo gibi grafikler ekliyor mu bunlari ögrene bilmek icin mail yolladim sanirim pazartesi cevap gelecekdir.
Ben diyorum ki....
Hosting firmasindan bana bir mail gelecek bende gelen mailin tasl*gini ayni sekilde kopyalayacagim,ve kurbanimin domaini alirken kullandigi daha dogru whois sorgusunda elime gecen mailine bir fake yollayacagim.
Maili gönderen [email protected] olacak
icerik
Sayin xxxx.xxxxx
Internetin yeni trendi olarak görülen webtasarimcilarin gözdesi olan rss uygulamalarini kendi sitenide de kolayca kullana bilirsiniz.Bu imkani sizlere biz sunuyoruz. Kontrol paneline girerek ayrintilari okuyunuz......
color=#d60000www.strato.de
sahis strato.de adresine tiklayinca benim kurdugum bir fake sitesine ulasacak.sahsin bu sitenin fake oldugunu anlamamasi icin.
Html kodlari kullanarak adres satirini kaldiracagim,Ekrandan beyaz bir sayfa cikacak ve sol tarafta color=#d60000www.strato.de portal giris yap kontrol paneline giris yap secenekleri olacak sahis kontrol panelime gir tikladigi zaman sifresini ve domain adresini soran bir sayfa cikacak domain ve sifresini yazip gönder e bastigi zaman sifreler bana gelecek.Ve Kurban gönder bastigin da bir flash cikar ve yükleniyor cikar 8-9 saniye sonra
Yeni bir sayfa cikar söyle
Teknik bir sorundan dolayi yönlendirileceksiniz. seciniz
Webhosting, Online Shops und Server von STRATO portalina yönlendirilmek istiyorum(bunu tiklarsa strato.de girer)
islemi iptal ederek sonra denemek istiyorum....(bunu tiklar sa sayfa kapanir)

Bu yöntemi bazı arkadaşların hesaplarındaki itemleri boşaltmak için kullanmıştık.
tabi bunu yapdığımız kişiler arkadaşlarımızdı başkasına yapmak istemedik.Bunu yemeyenlerde oluyor. :)
bu tür yöntemlerde Id şifre -posta için oyun sitelerinin şablonlarını klonlayıp webmail üzerinden bize gelmesini sağlamaktı tabi güzel bir senaryoda gerekli :D en sonunda da çıkış yapılıyor gibi gösterilip orjinal siteye yönlendiriyorduk. Bu yöntem biraz uğraş ve sabır gerektiyor.... Paylaşım için teşekkürler...Bilmiyenler için iyi bir bilgilendirme olmuş. Bu gibi durumlarda tongaya düşmemek için orjinal site panellerini kullanmayı tercih edin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.