Eğitim seti nasıl alabilirim?

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat
Merhaba @Par4noiD
Eğitim setinden kastınız THT'nin hazırlamış olduğu "Cyber Star League" ise bu linkten ulaşabilirsiniz: THT Cyber Star League [Ücretsiz #HackingEgitimi ve 750 TL Ödül]

Eğer başka bir eğitim setinden bahsediyorsanız, başta bu forumdaki bir çok kişinin youtube kanalında anlatmış olduğu web & security bölümüne ait atmış olduğu videoları izleyebilir veya Udemy gibi platformlardan eğitim satın alabilirsiniz

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,988
5
1,082
Kayseri
Merhabalar,

Udemy gibi bazı sitelerde ücretli veya ücretsiz eğitimler bulunmaktadır. Eğer onların yeterince kaliteli olmadığını düşünüyorsan. Zaten biz orada öğrenebilleceklerini burada yazıp paylaşıyoruz. Buradaki konularımızı inceliyerekte kendini geliştirebillirsin. İyi günler dilerim.

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
15
578
localhost
eğtim seti nasi alarım
Hackingden bashediyorsan
Ücretsiz : THTnin kendi hazırlamış olduğu cyber star
Paralı : Paralı olan eğitim için : atıl samancıoğlu

İlk atıl samancıoğlundan başlamanızı öneririm kötülemek amacı ile söylemiyorum atıl samancıoğlunun eğitimini bitirirseniz cyber star eğitimini daha kolay anlarsınız ve daha eğlenceli bir hal alır

Cyber starı bitirdikten sonra Atıl samacıoğlunun 2 - python eğitimlerine bakmanızı öneririm

Eğer kali uyumlu wifi kartınız yoksa direk python eğitimine geçin sonra THT YT ctf videolarından birşeyler kapmaya çalışın

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.