Ekran kartı ve sistem önerisi

wassupwack

Üye
1 Ocak 2016
101
4
Selamün aleyküm arkadaşlar , RX 570 MSI 4gb ekran kartı nasıldır bilgisi olan var mı bir de 3 -3500 arası nasıl bir sistem toplanabilir , teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

wassupwack

Üye
1 Ocak 2016
101
4
Hocam maximum 3800 TL ye kadar çıkabilirim Önerebileceğin bir sistem var mı

wassupwack

Üye
1 Ocak 2016
101
4

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
wassupwack
game garaj linkine baktım ben intelci değilim kendin bilirsin ben daha çok amd taraftarıyım , intelde işlemci yükseltsen 1 üst model takılıyo, amd öyle değil, şuan 4 çekirdek taktığım amd işlemci , güçlü sıvı sogutma hava sogutma ile overlock yapabilirsin, bide 16 çekirdek amd işlemciye kadar destek var, ram 32 gb destek var , ekran kartı 38 cm diyor uzunluk ister 16 gb 4096 bit ati tak, ister 2080ti nvida tak sana kalmış yükseltmede :D
yukarda sistemin fotosu ve linki paylaştım bak bi hayalet18 etiketle

Son düzenleme:

wassupwack

Üye
1 Ocak 2016
101
4

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.