ekran kartına yardım

berke2626

Üye
9 Nis 2012
100
0
Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde bi ekran kartı aldım amd radeon hd 5570 ama hata almaya başladım ileriki günlerde Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası alıyorum sürücüyü kaldırdığımda hata almıyorum fakat oyun oynayamıyorum.Acaba Powersupply yetersizmi geliyor bendeki 230 volt nekadarlık almam gerekir cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. :RpS_blink:

berke2626

Üye
9 Nis 2012
100
0
2gb ram
1.8ghz 2 çekirdek işlemci
230 volt powersupply
bazı oyunlarda almıyorum hatayı cs 1.6 da alıyorum mesela minecraft'da çok az alıyorum.
özellikle video felan izlerken çok veriyor

bide bu hatayı verdikten sonra bilgisayar çöküyor çoğu zaman :D

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
kardeşim belirttiğin powersupply'nin değeri 230 volt değil Watt olur. ekran kartını besleyen gerilim +12 V'dur.
230 W yetersiz gelebilir. 300 Wattlık bi powersupply bul dene sorunu çözmesi lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.