Elim Ayagım tir tir titriyo sinirden

osman8

Uzman üye
23 Kas 2010
1,162
0
WebRoot
Dogu için Dilekce verdim beklemekteyim şuan caresizlik aldı başını gidiyor bunların suyu ısındı aga çıldırmak üzereym emir bekliyorum devletimden ayaklanalım artık yeter. çıldıracam. kanı bozuk hainleri kökten kazımak lazım patlamaya hunharca sevinen kalleşler vatan hainleri 1 tane hain öldü diye ayaklanan millet neden bunlara ağzını açamıyor

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,779
3,724
23
Ankara
asllnda engin alanı bordo berelilerin başına geri getirip doğuya göndereceksin rahat 100/95 i gider pkk lıların

Hau

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
721
0
192.168.0.61
Bordo bereliler çoban mı kardeş gönderion. Özel birlik onlar aşırı ihtiyaç olmadıkça gitmezler.

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Mesele 1 Avuç Kürt Değilki Türkiyedeki Terör Sorunu Diğer Ülkelerin Türkiye Üzerine Yaptıkları Planlar Bittiğinde Biter Oda Bitmeyeceğine Göre :) Amaç İç Karışıklık Zaten

efi17

Katılımcı Üye
3 Şub 2015
420
0
asllnda engin alanı bordo berelilerin başına geri getirip doğuya göndereceksin rahat 100/95 i gider pkk lıların

Güldürme beni yahu önümüzden geçen 20 kişilik pkk grubunu farkeden arkadaşımız komutana bildiriyor verdiği cevap odun toplamaya çıkmışlardır köylüler tabi kesinlikle gecenin 3 ünde bitarafları üşümüş oduna çıkmışlardır yani demem o ki öle hemen bordo bereli gönderilmez göndermezler yani.

BAMSI

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,283
2
Nereye..
Herşeyin bir zamanı var inşallah halkımızın büyük bir kısmı gözünü açtı geriside yavaş yavaş uyanıyor Allah yardımcımız olsun

3 Eki 2015
122
0
Kardeşim bizde biliriz sokağa çıkıp her pkklının kafasını ezip biçmeyi fakat sonumuz suriye gibi olmasın diye sabrediyoruz elimizden duadan başka bişey gelmiyor.Dünyanın en zor savaşı iç savaştır ayaklanırsak iç savaş çıkar olan sivillere olur.Türk insanı zekidir böyle şeylere gelmemeliyiz bunların amaçları bizi iç savaşa çekmek oyuna gelmeyin sabredin Allaha sığının

yunuEmre

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
945
2

hayırdır paşalıkla ne alaka klavyede artislik yapmadım senin erişemeyecegin dağlarda gezdim askerligmi yapıp geldim ve şuan uzman çavuşum

Hayirli olsun kardesim sag salim donmussun yurduna iiki sen gibi biri daha gitmedi lbur dunyaya allah askerlerimizi korusun bu arada tekrar hayirli olsun

osman8

Uzman üye
23 Kas 2010
1,162
0
WebRoot
Hayirli olsun kardesim sag salim donmussun yurduna iiki sen gibi biri daha gitmedi lbur dunyaya allah askerlerimizi korusun bu arada tekrar hayirli olsun

Allah senden razı olsn kardesm adamlar ortalık karışık diye askere gitmekten kaçıyorlar ben canımı ailemi sevdiklerimi eşimi düşünmeden gidebiliyorsam her babayigit gitmeli bence. kaçmak nedir ya klavyede vatan kurtarmadım canımı ortaya koydum dağlarda

yunuEmre

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
945
2

Allah senden razı olsn kardesm adamlar ortalık karışık diye askere gitmekten kaçıyorlar ben canımı ailemi sevdiklerimi eşimi düşünmeden gidebiliyorsam her babayigit gitmeli bence. kaçmak nedir ya klavyede vatan kurtarmadım canımı ortaya koydum dağlarda

Saol kardesim allah senden razı olsun batan icin can vermekde biseymi maksak analar aglamasinn onlar aglayinca asil o zaman oluoruz be

yunuEmre

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
945
2
Bu arada benim imzami kopyalayip kotu isareti koymussun da o dikkatimi çekti neden?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.