Facebook Hack Detaylı Anlatım

birol08

Yeni üye
4 Ocak 2011
6
0
Ya 1. Yöntemi Bende Bulmuştm Face in Açıgı gibi bişe ama o kullanıcı herhalde 1 gün içinde face e giriş yapcak . Giriş Yapıncada Güvenlik Sorularından faln geciyor Fotografların kime ait olduguna dair bir Güvenlikten geçiyor zaten onu da bilir olmazsa kendi mailie onaylama kodu yollayp ta şifresini değiştirebilir :D Ben Çok denedm her çocuk 24 saat içinde giriş yapıyor Mahalesef basarılı olamadm :D

zeroman

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
813
0
TÜRKİYE
saçmala ma krdş senden ndn msn adresi istesinki adamın kayıtlı 1 msn si war ztn kendi hsabımda denedim yok msn veriyim istersen hackle de görek :D

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
dostum zaten kulanıcının msn adresi cıkıyor buna artık erişim yok diyoruz. (yani msn adresime giremiyorum demeye calısıyor) buna artık erişim yok dedikten sonra bizden yeni msn adresi istiyor.

esvet

Yeni üye
20 Tem 2009
10
0
saol kardeşim oldu yaptım 24 saat beklemem lazım şimdi ha ama yeni bir eposta lazım veya facebook hesabı olmayn bir msn adresi

ßyİsMaİLCaN

Yeni üye
17 Eyl 2010
1
0
Facebook'tan hacklemek istediğim biri yoktu ama merak ettiğim için girdim deniyeyim dedm cidden oluyor :D
Fakat Gizli Soru cıktı onu nasıl olduysa tahmin ettim :S
Yani yöntem çalışıyor teşekkürler.

Lavinia10

Yeni üye
28 Tem 2010
4
0
şifreyi yenile diyor nasıl yapcaz ?
8480.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.