Forum Yöneticisi Olsaydınız Foruma Hangi Özelliği Getirmek İsterdiniz ?

sαw

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
593
8
Antalya
Maksat sohbet yapalım biraz kafa dağıtalım . :gozkirpan
Lütfen SAYGI ÇERÇEVESİ içerisinde post atalım .
Post'larınız kimseyi rahatsız etmesin dengeli ve akıllıca fikirlerinizi sununuz . Belki değerlendirilir .

Soru :
Forum Yöneticisi Olsaydınız Ne Özelliği Getirmek İsterdiniz ?
Edit : Satış işlerini aktif etmek isterdim .
Paraya ihtiyacı olanlar var belki birşey satabilirler .
Teşekkürler

Son düzenleme:

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Ticareti belli şartlar altında getirebilirdim.

Üyelere kaliteli konular açması için teşvikler edilip seviyeyi arttırmaya çalışırdım. Türkçe kaynakların az olduğu konularla ilgili bol konuların olması hit çekerdi. Son olarak da belli kaliteyi sağladıktan sonra referanslı şekilde üyelik sistemi getirirdim. Yeterli kalite olduktan sonra herkes gelmek isteyecektir. Yol geçen hanı gibi olmasını istemezdik :d

Özellik değil ama siber güvenlik alanında da yarışma , teşvik yenilikçi şeyler yapmak isterdim.

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,208
686
Bilmem. Belki de önceden olduğu gibi daha kaliteli bir kitle için önemli hack konularının açılmasını teşvik edecek bir şeyler yapardım. Ama tabi ki ÜDY olmak da zordur sanırım.

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Foruma uyuyamayanlar köşesi yapardım ve matematik dersleri verirdim böylece uyuyamayan pek kişi kalmazdı, hem moderatörlerimizin işi kolaylaşır :) veya ceza olarak kullanılabilir üyelere 1 saat matematik cezası verilmeye başlansa ban yemekten daha çok caydırıcı olur.

Son düzenleme:

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
709
7
-
+18 olmayanlar yönetime sokulmamalı...her rütbenin bir yaşı olmalı 18 altı birine forumu nasıl emanet edeceksiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
+18 olmayanlar yönetime sokulmamalı...her rütbenin bir yaşı olmalı 18 alti birine forumu nasıl emanet edeceksiniz?

hmm 14 yaşındayım derginin 2 sayısının tasarımını yaptım grafik ekibinde sosyal medya tasarımlarınıda yapıyordum yönetimdeyken hiç bi şekilde yamuğumun olduğunu düşünmüyorum ayrıca 18 yaş altı olup forumda bir ekibin liderliğini yapan var.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Akıl Yaşta Değil Baştadır.

Foruma eski temayı değiştiebileceğimiz bir eklenti getirirdim
Konulara etiket özelliği getirirdim
Vip üyelere uzaktan yardım şeklinde bi sistem getirirdim
Bide TurkHackTeam Lahmacuncusu :gozkirpan

n30phyt3

Yeni üye
28 Mar 2020
35
0
Py_BytesMain
Her kişinin blog yazabileceği bir sistem getirirdim, yani şöyle:

n30phyt3.turkhackteam.org

gibi bir subdomain benim blog'um olacak, istediğim konularda yazacağım. Github Pages sistemine benzer yani. Static hostlanan sayfalar olsa

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
+18 olmayanlar yönetime sokulmamalı...her rütbenin bir yaşı olmalı 18 alti birine forumu nasıl emanet edeceksiniz?

mantıksız. Akın yaştamı, baştamı?

Her kişinin blog yazabileceği bir sistem getirirdim, yani şöyle:

n30phyt3.turkhackteam.org

gibi bir subdomain benim blog'um olacak, istediğim konularda yazacağım. Github Pages sistemine benzer yani. Static hostlanan sayfalar olsa

Kusura bakma ama. Senin bloguna biri girecek olsa, domainde turk-hack ve team yazılarını görse ne yapar?

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
709
7
-
hmm 14 yaşındayım derginin 2 sayısının tasarımını yaptım grafik ekibinde sosyal medya tasarımlarınıda yapıyordum yönetimdeyken hiç bi şekilde yamuğumun olduğunu düşünmüyorum ayrıca 18 yaş altı olup forumda bir ekibin liderliğini yapan var.

14 yaşindaki birinin yerine 25 yaşındaki hatta 50 yaşındaki bir insanın forum hakkında karar vermesini tercih ederim. Sağlıklı karar vermek denilen birşey var. 14 yaşındaki bir kardeşimizin hormonları tavan yaparken forum hakkında karar vermesi ne kadar doğru? iyi forumlar...

Yaşı büyük olanların akıl ortalaması, yaşı küçük olanların akıl ortalamasına göre daha fazla

sana beton yetmez...

GZA

Üye
30 Nis 2020
118
35
Bence ticaret kategorisi oluşturulmalı ve yaş sınırı gelmeli (yetkililere sadece) ve en önemlisi Forum Üzerinden bir rol oluşturulmalı adı:Hacker (fark etmez bu örnek) bu roldekiler gerçekten tht ordusuna katılmalı bu rol nasıl verilecek? şöyle kişiler öncelikle forumda 1 yıldan uzun süredir üye olmalı sonra sınav olmalı (Hacking) sınavı kazanırsa aralarında yarışırlar yarışmacılarında yarışır falan yani yarışma olmalı ve her yıl yapılmalı kazanan sayısı sınırlı olmalı!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.